25 Mayıs 2014 Pazar

ASUS Corporate Games’te yelken açıyor!23-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Corporate Games’te ASUS, yelken yarışlarına destek veriyor!

ASUS yazın gelişini eğlenceli bir etkinlikle kutluyor! ASUS, 23-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek bir uluslararası organizasyon olan Corporate Games’te, İstanbul Yelken Kulübü’nde düzenlenen yelken yarışlarına sponsor oldu. 21 ekibin katılacağı yelken yarışlarında dereceye girenler madalyalarını, etkinliğin son günü olan pazar akşamı alacak.


Sportworks tarafından şirket/marka bilincini yükseltmek, çalışanlar arasındaki ekip duygusunu güçlendirmek için her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen Corporate Games’te pek çok spor dalında yarışlar yapılıyor, isteyenler bunlara bireysel ya da ekip olarak katılabiliyor.

Corporate Games’te ASUS T100 kazanma şansı!
23 Mayıs’ta Caddebostan’da gerçekleştirilecek Corporate Games’in açılış gecesinde “Tennis Ball Hit Out” aktivitesi ile bir kişiye ASUS T100 hediye edilecek! Ayrıca ASUS’un kendi standında düzenleyeceği dart oyununa katılanlar, çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder