24 Mayıs 2014 Cumartesi

ALTİD üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti

ALTİD’den ‘Büyükşehir’e ziyaret
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği yöneticilerinin Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e yaptığı ziyarette Alanya konuşuldu.


Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) yönetimi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti. Başkan Burhan Sili, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Dahaoğlu, Levent Alanya, Ayşegül Karaca, Erhan Yönet, Hüseyin Balıkçıoğlu, Kerem Yağdır ve Dernek Müdürü Ali Kaptan'dan oluşan ALTİD heyeti bölgede yaşanan veya yaşanabilecek olan turizm sorunları hakkında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’e bilgi verdi.

Yeni görevinde Türel'e başarılar dileyen ALTİD yöneticileri, turizm ölçekli konularda geçmişte olduğu gibi bundan sonra da üzerlerine düşecek olan görevleri aynı titizlikte yerine getireceklerine dikkat çektiler. Görüşmede, ‘Büyükşehir Yasası’yla birlikte Alanya plajlarının durumu ve bölge turizminin geleceği de konuşuldu. Öte yandan Soma faciası sebebiyle ertelenen ‘ALTİD 2014 Sezon Açılış Kokteyli’ne davet edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, davetle ilgili memnuniyetini dile getirdi ve yeniden belirlenecek olan tarihte Alanya’da olmak istediğini söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder