21 Mayıs 2014 Çarşamba

Carlson Rezidor Hotel Grubu, Quorvus Markası Altında Hizmet Verecek İlk Otellerini Açıkladı


Londra, Edinburgh ve Kuveyt’te bulunan üç otel Carlson Rezidor Hotel Grubu’nun yeni lüks koleksiyonuna dahil oluyor.Dünyanın en büyük otel gruplarından Carlson Rezidor Hotel Grubu, The May Fair Hotel London, The G&V Royal Mile Hotel Edinburgh ve The Symphony Style Hotel Kuwait’in yeni lüks segmenti olan Quorvus Koleksiyonu’nun ilk üye otelleri olarak hizmet vereceğini açıkladı.Dubai’de gerçekleşen Arap Otel Yatırımları Konferansı’nda konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan The Rezidor Hotel Grubu Başkanı ve CEO’su Wolfgang M. Neumann, “Bu üç ikonik otelin, en yeni lüks markamız Quorvus Koleksiyonu’na  katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Kendine has tarzları, karakterleri ve tarihleri olan bu üç otelin ortak özelliğini ise 5 yıldızlı lüks otel deneyimi sunmaları oluşturuyor” dedi


Wolfgang M. Neumann şöyle devam etti:
“Bu üç otel Quorvus Koleksiyonu’nun gelecekteki gelişimi için güçlü bir alt yapı oluşturuyor. Edinburgh ve Kuveyt otelleri Quorvus Koleksiyonu’na hemen katılım gösterirken, The May Far otelinin 2014 yazında koleksiyona ekleneceğini öngörüyoruz. Bizler 2020’ye kadar global portföyümüzü operasyonda olan ve gelişme aşamasında olan dönüşümlerle ve yeni inşa edilen kent otelleri ve tatil yerleriyle aracılığıyla 20 otele ulaştırmayı hedefliyoruzİsmini beş parlak yıldızdan oluşan Corvus takımyıldınızından alan Quorvus uluslararası seyahat edenlerin yaşam tarzlarından ve duyarlılıklarından esinlenerek tasarlanan lüks otel anlayışını yeni neslini temsil ediyor. Koleksiyona üye olan oteller, büyüklük, mimari, ambiyans ve tasarım açısından birbirlerinden farklı olmalarına rağmen benzersiz hizmet anlayışı açısından ortak noktada buluşuyor.


Quorvus Koleksiyonu’nun ilk üye otelleri arasında yer alan Edwardian Group London’ın sahip olduğu ve yine bu grup tarafından yönetilen The May Fair Hotel London, çağdaş tasarımı ve butik otel özeniyle sunulan hizmet anlayışı ile öne çıkıyor. 1927 yılında Kral V.George  tarafından açılam otel, prestijli 12 suitiyle birlikte 404 oda ile hizmet veriyor. Üyeliğe ilişkin değerlendirmelerde bulunan Edwardian Grubu Ticari Geliştirme Direktörü  Iype Abraham, “Londra’nın kalbinde bulunan lüks bir otel olarak,  The May Fair modern tasarımıyla tarihsel bir binaya sahip. Bizler de Quorvus Koleksiyonu’nun bir üyesi olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve müşterilerimizin güzel deneyimlerini artırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

George & Victoria dönemini anımsatan The G&V Royal Mile Hotel Edinburgh,oteli ise bulunduğu tarihi bölgenin mirasınını yansıtırken Edinburgh’un kalbinde kıskandıracak bir lokasyonda bulunuyor. Otel 136 odasıyla misafirlerine hizmet sunuyor. Kuveyt City’nin Salmiye bölgesinde başlıca alışveriş ve eğlence merkezi olan Symphony kompleksinin bir parçası olan The Symphony Style Hotel Kuwait,  169 oda ve suitleriyle Arap Körfezi’nin nefes kesen manzarasıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

”Quorvus Koleksiyonu, Carlson Rezidor Hotel Grubu tarafından lüks otel segmenti için hayata geçirilen en son markası olma özelliği taşıyor. Grup, dünyada 80’den fazla ülkede Radisson Blu (üst segment) Radisson   (lüks), Radisson Red (lifestyle), Park Plaza (lüks), Park Inn by Radisson (orta segment) ve Country Inns & Suites (orta segment) markalarını geliştirip yönetiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder