21 Mayıs 2014 Çarşamba

The Marmara Taksim GYM & SPA Merkezi Yenilendi


Yaza zinde ve keyifle girmek isteyenler için The Marmara Taksim GYM & SPA Merkezi Yenilendi
Tamamen yenilenen The Marmara Taksim GYM ve SPA’nın,ön cephede Taksim Meydanı, arka cephede Boğaz manzaralı GYM stüdyolarında gününüze hareket katabilir, SPA bölümünde zihninizi ve vücudunuzu dinlendirerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz.Tamamen yenilenen The Marmara Taksim GYM & SPA, Taksim’in tüm canlılığı ve enerjisi içinde spor yapma, ruhsal ve bedensel arınma imkânı sunuyor.

The Marmara Taksim GYM stüdyoları içerisindeki SPA bölümü, tek kişilik masaj odaları ve çift kişilik jakuzili masaj odasıyla konuklarına eşsiz bir hizmet vaat ediyor. The Marmara Taksim SPA bölümünü deneyimleyen konuklar hamam, sauna, buhar odası ve dinlenme alanı gibi ortak kullanımda olan hizmetlerden de yararlanabiliyorlar. Ayrıca kadın misafirler soyunma odası içerisinde yer alan özel sauna odasının da keyfine varıyorlar.

The Marmara Taksim GYM’de Spor Yapmak Artık Daha Keyifli
Sporseverlerin favori mekanı The Marmara Taksim GYM, yeni üyelik paketleri ile cazip fırsatlar sunuyor. Aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık olmak üzere çeşitli üyelik alternatifleri sunan The Marmara GYM’de programa başlayan tüm üyelere deneyimli spor hocaları tarafından vücut kitle endeksi ölçümü yapılıyor ve çıkan sonuca göre ideal egzersiz programı hazırlanıyor.İsteyen tüm üyeler, Taksim GYM bünyesindeki fitness salonu ve buhar odasından ücretsiz yararlanabiliyorlar. The Marmara Taksim GYM Sınırsız fitness üyelik paketinin yanı sıra “Zaman Yöneticisi Üyeliği”  ile  “Gündüz Üyeliği” gibi fiyat alternatiflerini de sporseverlerin kullanımına sunuyor. The Marmara Taksim GYM’in üyelerine sağladığı diğer ayrıcalıklar arasında Tuti Restaurant, Lobby Lounge, Room Service ve Pool Bar’dan yüzde 20 indirim imkanı ile 3 saate kadar olan otopark kullanımında indirim de yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder