28 Mayıs 2014 Çarşamba

Ede Tower, yoğun katılımın olduğu lansmanla Başkentlilere tanıtıldı


Ankara’ya değer katacak mimari yapısının yanı sıra lokasyonu ve muhteşem Mogan manzarasıyla dikkati çeken  kule konut projesi Ede Tower, yoğun katılımın olduğu lansmanla  Başkentlilere tanıtıldı.
İnşaat sektörünün iki güçlü kuruluşu ‘’Detaş Konut AŞ’’ ile ‘On-Taş İnşaat’’ şirketlerini bir araya getiren 35 katlı kule konut projesinin lansmanı, İncek Yumrutepe’deki inşaat alanında yapıldı.

İnşaatı hızla ilerleyen, kısa sürede 24. kata ulaşılan projenin lansmanına, Başkentliler büyük ilgi gösterdi. Lansmana katılanlar, satış ofisine çevrilen 5 yıldızlı otelleri bile gölgede bırakacak lobide; gitar, yan flüt ve keman eşliğinde hoşça vakit geçirirken,  proje hakkında bilgi aldılar, örnek daireyi gezdiler.
Gün boyu ikramlarla süren lansmanda, sürprizler de yaşandı. Proje ortaklarının yakınlarının daveti ile gelen davul, zurna ekibinin şovu, lansmana katılanlara keyifli anlar yaşattı.


Proje ortaklarından Cengiz Karabacak, lansmana katılımın yoğun olması kadar, katılımcıların projeyi beğenmelerinin de kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Karabacak, ‘’ Ede Tower; TED Ankara Koleji’nin yanında son derece değerli bir lokasyonda hayata geçirilen çok özel bir proje.  Bu özel projeyi Ankaralılarla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Lansmana, Ankara’nın  en elit kesimi katıldı. Oldukça zor beğenen bu kişilerin proje hakkındaki yorumları gurur vericiydi. Şu anda 1+1’ler için örnek daire hazırlandı. Kısa sürede diğer alternatifler için de örnek daire hazır hale getirilecek’’ dedi.

Karabacak, anahtar teslimleri 2015 yılının Kasım ayında yapılacak Ede Tower’ın  24. kattaki muhteşem Mogan ve Ankara manzaralı restoranı, kat bahçeleri ile yüzme havuzu, fitness, hamam, sauna, fin hamamı, jakuzi ve yürüyüş yollarından oluşan sosyal tesisleriyle ayrıcalıklı bir yaşam sunacağını kaydetti.
Vakıfbank, Denizbank ve Finansbank ile garantörlük anlaşması yapılan Ede Tower’da soyunma odası dahi bulunan 1+1’lerin dışında tamamı Mogan Gölü manzaralı 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 seçenekli 121 rezidans dairesi yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder