27 Mayıs 2014 Salı

MEHMET ZERZELE VEFAT ETTİ



TURİZMİN SESİ
Uzun yıllar Eminönü Turizmci ve İşadamları Derneği Başkanlığı ve TUROB yönetim kurulu üyeliği yapmış, turizm sektörüne büyük katkıları bulunan değerli Duayen turizmci Mehmet ZELZELE vefat etti

Eminönü Turizmci ve İşadamları Derneği Başkanı ve TUROB yönetim kurulu üyeliği yapmış, turizm sektörüne büyük katkıları bulunan  Duayen turizmci Mehmet ZELZELE’ nin vefatı Turizm sektörünü ve sevenlerini  derin üzüntü yaratmıştır. Cenazesi 28.05.2014 Çarşamba günü (yarın) ikindi Namazına müteakip Ataköy 5.Kısım Camii’nden kaldırılacaktır.

Mehmet Zelzele'nin Laleli'de Eyfel ve Pisa  adında 2 adet oteli var. Babacan tavırları  herkes tarafından sevilen 1933 Kilis doğumlu Mehmet Zelzele 2 kız ve 2 erkek çocuk babasıdır. Eminönü Turizmci ve İşadamları Derneği Başkanı ve TUROB'un yönetiminde bulunmasının yanı sıra birçok dernek ve vakıfta aktif sorumluluk üstlendi.

Mehmet Zelzele Turizme ve bu ülkeye çok değerli katkılar sağlamış ilerleyen yaşına rağmen köşesine çekilip emekliliğinin tadını çıkarmayı biran olsun aklından geçirmediği gibi birçok sosyal sorumluluk projesi içerisinde ve dernek çalışmalarında aktif rol almıştır “Kabına Sığmayan Kilisli” adında bir de kitabı olan Turizm Duayenini Mehmet Zelzele vefatıyla sevenlerini derin üzüntü yaşatmıştır.

Turizminsesi.com adına  Allahtan rahmet, kederli ailesi, dostları, akrabaları ile turizm sektörüne başsağlığı ve sabır dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder