24 Mayıs 2014 Cumartesi

İstanbul Shopping Fest 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecekHer yıl geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Shopping Fest’in (İSF) dördüncüsü 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Alışveriş ile eğlenceyi birleştiren İSF, indirim sürprizleri ve etkinlikleriyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin seyahatlerine renk katacak.2011 yılından bu yana düzenlenen, perakende, turizm, gıda, ulaşım, konaklama gibi birden çok sektörü harekete geçiren, Türkiye’nin en önemli festivali İstanbul Shopping Fest (İSF), dördüncü yılında da ziyaretçilerine, tüm İstanbul’a yayılan zengin etkinlik içeriğiyle alışveriş ve eğlence fırsatı sunacak. 2014 yılında festival, İstanbul’un kılcal damarlarına inecek ve festival içerisinde tüm tüketiciler kendilerine uygun bir etkinlik- alışveriş imkânı bulabilecek.

AÇILIŞ VE KAPANIŞ PARTİSİNDE EFSANE İNDİRİM!
İstanbul Shopping Fest 2014, 6 Haziran gecesi Ortaköy Meydanı’nda, hem İstanbulluları hem de İstanbul’u ziyaret eden konukları şaşırtacak eşsiz bir gösteriyle açılacak. İstanbul Shopping Fest açılış partisi ise 7 Haziran tarihinde Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olan Mall Of İstanbul’da gerçekleşecek. Açılış gecesine özel olarak gece yarısına (24.00) kadar açık olacak Mall Of İstanbul’da konser ve yabancı gösteri gruplarının şovları gerçekleştirilecek. Gece boyunca Mall Of İstanbul’daki mağazalarda ‘efsane indirimler’ yapılacak. İstanbul Shopping Fest kapanış partisi ise 27 Haziran tarihinde Vialan’de yine efsane indirimler ve çeşitli etkinliklerle gerçekleşecek.

DÜNYANIN EN ESKİ AVM’Sİ, İSTANBUL’UNGÖZDESİ KAPALIÇARŞI İNDİRİMLERLE İSF’DE
7-29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Shopping Fest süresince katılımcı AVM’lerde ve mağazalarda kaçırılmayacak indirimler yapılacak. İstanbul’un merkezinde yer alan, 553 yıllık tarihiyle dünyanın en eski ve büyük AVM olan Kapalıçarşı’da ise çarpıcı etkinlikler düzenlenecek ve ziyaretçilerine indirim imkânı sunulacak.

İSTANBUL, KONSEPT İNDİRİM GÜNLERİNİ BEKLİYOR!
Her yıla farklı yeniliklerle ‘merhaba’ diyen İstanbul Shopping Fest bu yıl da unutulmaz bir indirim etkinliğine imza atacak. Festival boyunca belirli ürünlerde indirim fırsatları tüketiciyle buluşacak. 12 Haziran 2014 tarihinde İstanbul genelindeki tüm kuyum ve mücevherat markalarının katılacağı ‘Altın Günü’yle mücevherde, yerli-yabancı turiste büyük indirim fırsatları sunulacak.Katılımcı AVM’lerde düzenlenecek olan İSF’nin konsept indirim günleri kapsamında, 8 Haziran’da Jean Günü, 14 Haziran’da Evini Güzelleştir Günü, 15 Haziran’da Teknoloji Günü, 21 Haziran’da Çanta ve Ayakkabı Günü, 22 Haziran’da Kozmetik Kişisel Bakım Günü ile çok özel fiyat avantajları sunulacak.

İSF’DE BİR İLK: OSMANBEY WEEKEND
Satışlarının yüzde 90’ı yurtdışı ihracat olan Osmanbey tekstil pazarı, ilk kez festival kapsamında ‘Osmanbey Weekend’ etkinliği ile İSF’ye özel, perakende satış yapacak. Son günleri Ramazan’a denk gelecek İSF Ramazan’a özel sürprizlerle katılımcıları şaşırtacak.İSF’nin yurtdışı tanıtımı her yıl olduğu gibi bu dönemde de Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, İSF’nin güçlü sponsorlarından Türk Hava Yolları tarafından yapılmaya devam edecek.  İSF süresince 1.1 milyonu bulması hedeflenen yabancı ziyaretçi, Türk ve yabancı markalarla buluşacak. Festival, yarattığı alışveriş rüzgârı ve güçlü sponsorlarının destekleriyle dünyanın en büyük alışveriş başkentlerinden biri olma yönünde İstanbul’a farklı bir değer katacak.
İstanbul Shopping Fest’in diğer sürprizleri için takip edin;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder