30 Mayıs 2014 Cuma

TripAdvisor’dan NG Hotels’e iki Mükemmellik Sertifikası birden

Türkiye’nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor tarafından bu yıl iki Mükemmellik Sertifikası’na birden layık görülerek önemli bir başarıya imza attı. Geçen yıl da bu prestijli ödülün sahibi olan NG Sapanca Wellness & Convention ile NG Afyon Wellnes & Convention, sadece farklı, sıra dışı ve kusursuz hizmet sunabilen otellere verilen 2014 Mükemmelik Sertifikası’nın sahibi oldu.

Türk turizmine yepyeni bir hizmet anlayışı kazandırmak amacıyla yola çıkan NG Hotels, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor tarafından bu yıl iki Mükemmellik Sertifikası’na birden layık görüldü. Bu prestijli ödülü iki yıldır üst üste kazanan NG Sapanca Wellness & Convention ile NG Afyon Wellnes & Convention’a verilen 2014 Mükemmelik Sertifikası, NG Hotels’in kusursuz hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi.

Dünyada milyonlarca aktif üyesi bulunan ve otelcilik alanında önemli bir otorite olarak görülen dünyanın en popüler seyahat sitesi TripAdvisor, 2011 yılından bu yana her yıl farklı, sıra dışı ve kusursuz hizmet sunabilen işletmelere Mükemmelik Sertifikası veriyor. Turizm alanında prestijli bir ödül olan Mükemmellik Sertifikası, TripAdvisor kullanıcılarının son 12 ay içindeki yorum ve oylamaları dikkate alınarak, 5 üzerinden en az 4 puan alan otellere veriliyor. TripAdvisor’da yer alan binlerce otelden yalnızca yüzde 10’unun layık görüldüğü Mükemmellik Sertifikası, otellerin misafirlerine sunduğu kusursuz konaklama deneyiminin önemli bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Doğanın enerjisi NG Hotels’de
İki yıldır üst üste Mükemmellik Sertifikası’nın sahibi olan NG Sapanca Wellness & Convention, İstanbul’a yakın lokasyonu ve ormanla iç içe geçmiş konumuyla şehrin stresi ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlere doğanın enerjisini sunuyor. Misafirlerinin muhteşem bir doğa içinde dinlenerek keyifli vakit geçirmesi için her türlü ayrıntının düşünüldüğü NG Sapanca Wellness & Convention’ın SPA olanakları, farklı zorluk seviyelerine göre sınıflandırılmış yürüyüş parkurları ve sağlıklı lezzetleriyle temiz havanın ve doğanın keyfini çıkarmak mümkün.

Yepyeni bir termal otel anlayışıyla hizmet veren NG Afyon Wellnes & Convention da, yaklaşık 9 bin 500 metrekare alanda hizmet veren termal spa bölümündeki termal jakuzi, havuzlar ve aile hamamıyla termali keyfe dönüştürüyor. NG Afyon Wellnes & Convention’ın sunduğu Luxury Wellness paketleri, şifalı suları ve masajlarıyla misafirlerinin stresten arınmasını ve yenilenmesini sağlıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder