27 Haziran 2014 Cuma

Alternatif Turizm’de sektör lideri Şah Inn Paradise Ramazan’da tatil yapılmaz algısını değiştirdi!


Ramazan’da Tatilin Keyfi Şah inn Paradise’da Bambaşk
Alternatif turizmin lider markası Şah Inn Paradise, Antalya’nın saklı cenneti Kumluca’ daki tesislerini yenileyerek 8. sezonuna “merhaba” dedi. Turizm sektörüne getirdiği yeniliklerle damga vuran, Ramazan ayında tatil yapılmaz algısını değiştiren Şah Inn Paradise, yaklaşan Ramazan ayında da tam kapasite ile hizmet vermeye hazırlanıyor. Özel iftar ve sahur programları ile misafirlerine Ramazan atmosferini tatilde de devam ettiren tesiste; eşsiz iftar sofralarından geleneksel Ramazan gösterilerine kadar davulcusuna kadar sınırsız hizmet sunuluyor.Şah İnn Paradise Genel Müdürü Yusuf Yücel, “Ramazan’da tatil yapılamaz” algısını ilk kez Şah İnn Paradise’da kırdıklarını ve “tatilde daha rahat oruç tutulduğu” algısını oluşturduklarını, zamanla diğer otel ve tatil köylerinin de kendilerini izlediğini söyledi.


Şah İnn Paradise’da oruç tutanların evlerindeki konforu aratmayacak her türlü hizmeti sunarken oruç tutmayan ya da çeşitli nedenlerle tutamayan misafirleri de düşündüklerini belirten Yusuf Yücel, “Türkiye gibi her türlü ruhun, inancın kucaklaştığı ve sevgi, hoşgörü temelli ilişkilerin kurulduğu bir coğrafyada bu öyle doğal ki. Bu toprağın tohumunda insan sevgisi var çünkü. Ramazan ayı aynı zamanda bunu unutanlara küçük bir hatırlatma yapıyor. Biz Ramazan’ın bu hoşgörü dolu felsefesi ile tüm insanları kucaklıyoruz. Ramazanda 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Gündüz devam eden tüm aktivite ve hizmetlerimize ilave olarak gece organizasyonları yapıyoruz. Havuzlarımızı oruç tutan misafirlerimiz için sahur vaktine kadar açık tutuyoruz. Ramazan çadırları ve çeşitli gösterilerle beraber Ramazan gelenekselliğini ön plana çıkarıyoruz. Ramazan boyunca Mısırdan Özel olarak  getirilen dünyanın en iyi hafızlarından

Hafız   Elsayed  Eltantawı ile  Şah Inn Paradise’da  Kuran’ı  Kerim  okuma programı düzenlenecek. Ayrıca Türkiye’nin İlk düşünce Koçu Münir Arıkan 2014 sezonumuzda da misafirlerimizden gelen yoğun istek üzerine misafir memnuniyetimiz açısından çocuklarımıza kariyer koçluğu ve yetişkinlere aile koçluğu konusunda seminer vermek için Ramazan ayı boyunca tesisimizde konaklayacaktır” diyerek sözlerini noktaladı. Şah İnn Paradise Tatil Köyü’ne sadece Türk misafirler değil, Avrupa ülkeleri, Türkiye Cumhuriyetleri ve Arap ülkelerinden gelen Müslüman olmuş yabancı turistlerden de yoğun talep geliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder