14 Haziran 2014 Cumartesi

Meal Box, Şık Sunumuyla Paket Servis Yemek Anlayışını Değiştiriyor“Taze, gurme lezzetler” sloganı ile bu yılın nisan ayında açılan, Türkiye’nin ilk ve tek “sadece paket servis yapan yemek zinciri” olan Meal Box, paket servis yemekte sunumu ile farklılaşıyor.Meal Box, Türk ve dünya mutfağından seçilmiş, deneyimli şeflerin elinden çıkma, taze ve katkısız lezzetlerini tescilli bir yemek kutusunda sunuyor. Bu kutu, Türkiye’nin önde gelen bir ambalaj tasarım ajansı ile 6 ay süren çalışma sonucunda ortaya çıkmış. Ayrıca, yemekler dünya çapında kalite standartlarına sahip PlusPack ve FolyoTerm markalı yemek kaplarına konuluyor ve siyah temalı, kaliteli bir servis seti ile sunuluyor. Sonuçta ortaya çıkan sunum, alışılagelmiş paket servis sunumlarından ayrışıyor ve müşterilerin beğenisini kazanıyor.


KUTUSUYLA ÖDÜL ALDI
Meal Box kutu tasarımı, “2014 Ambalaj Ay Yıldızları” yarışmasında ödüle layık görüldü. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda başvuru yapan 192 ambalaj içinde Meal Box tasarımı, gıda alanında ödüle layık görüldü.

http://www.ambalaj.org.tr/tr/gundem-turkiye-ambalaj-ay-yildizlarinini-secti.html


MASASI SANDALYESİ OLMAYAN RESTORAN ZİNCİRİ
Meal Box sadece online satış üzerinden müşterilerine ulaşıyor. www.mealbox.com.tr adresinden, Yemeksepeti.com’dan ve 0850 333 40 04 numaralı sipariş hattından verdiğiniz siparişler tescilli özel kutusuyla evinize servis ediliyor. İstanbul’un Ataşehir, Beşiktaş, Bostancı, Levent, Etiler, Erenköy, Maslak, İstinye, Tarabya, Esentepe, Gayrettepe, Beşiktaş, Ortaköy, Ulus, Bebek, Acıbadem , Koşuyolu, Kozyatağı, Kadıköy, Göztepe Suadiye ve Feneryolu bölgelerine servis veren Meal Box, yalnızca iyi bir restoranda bulabileceğiniz lezzetli ve sağlıklı yemekleri, tüketicilerin adreslerine ulaştırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder