20 Haziran 2014 Cuma

Hilton Worldwide İstanbul otelleri, Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyor


Hilton Worldwide İstanbul Otelleri’nde İftar Keyfi
Hilton Istanbul Bosphorus, Conrad Istanbul ve Hilton ParkSA’da birbirinden özel iftar lezzetleri misafirleri bekliyor.


Hilton Istanbul Bosphorus, Ramazan’da sevdikleriyle iftar keyfi yaşamak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor. Muhteşem Boğaz manzaralı Bosphorus Terrace Restaurant, geleneksel Türk müziği eşliğinde zengin açık büfesiyle, Lübnan ve Antakya mutfaklarından tatlar sunan Al Bushra ise bahçedeki açık hava mekanında sunacağı özel menüyle misafirlerini ağırlayacak. Her iki mekanda da iftar menülerinin kişi başı fiyatı, yerli meşrubatlar, çay ve kahve dahil 135 TL. . İftara gelen misafirler otoparktan ücretsiz yararlanırken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanacak.
Rezervasyonlarınız için: 0 212 315 60 00


Conrad Istanbul da Ramazan ayını Tarihi Yarımada manzarasına sahip yepyeni mekanı Manzara Restaurant’ta karşılıyor. Türk ve Osmanlı mutfağından oluşan açık büfe iftar lezzetleri, yerli meşrubatlar, çay ve kahve dahil kişi başı 145 TL’ye sunulacak. İftara gelen misafirler otoparktan ücretsiz yararlanırken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanacak.
Rezervasyonlarınız için: 0 212 310 25 25

Hilton ParkSA da Ramazan için hazırlıklarını tamamladı. Otelin en üst katında yer alan, Boğaz’a hakim manzarasıyla Cloud 7 Restaurant misafirlerini açık havada, geleneksel Türk müziği eşliğinde, iki farklı özel menü seçeneğiyle ağırlayacak. Meze ve iftariyeliklerin yer masada yer aldığı ilk menünün fiyatı 115 TL; çorba, ana yemek ve tatlıdan oluşan ikinci menünün fiyatıysa 99 TL. Her iki menüde de yerli meşrubatlar, çay ve kahve ikram ediliyor.
Rezervasyonlarınız için: 0212 310 12 00


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder