17 Haziran 2014 Salı

KAYAK artık Türkiye’de, KAYAK.com.tr adresinde tam kapasite hizmet veriyor!Merhaba Türkiye, biz geldik!
Dünyanın bir numaralı seyahat arama motoru KAYAK artık Türkiye’de, KAYAK.com.tr adresinde tam kapasite hizmet veriyor!

Türkiye’de ‘akıllı seyahat’in peşinde olanların yeni durağı, hem tasarımı hem de içeriğiyle dikkat çeken, yenilikçi özellikleriyle kullanıcılarına benzersiz bir deneyim yaşatan KAYAK.com.tr olacak.
Dünya genelinde ziyaretçilerine 500 binden fazla otel seçeneği sunan, yüzlerce havayolu ve binlerce araç kiralama noktası arasında tercih yapma imkanı sağlayan KAYAK.com.tr, Türkiye’deki kullanıcılarına kusursuz bir hizmet sunmak için uzun bir hazırlık sürecinin ardından kullanıma açıldı.

YARIM MİLYONU AŞKIN OTEL, YÜZLERCE HAVAYOLU SEÇENEĞİ
Türkiye pazarında girişini Boğaz’da bir tekne turuyla kutlayan KAYAK.com.tr’nin Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Gürhan Karaağaç, açılış vesilesiyle yaptığı açıklamada şöyle konuştu: KAYAK.com.tr’nin faaliyete geçtiğini duyurmaktan mutluyuz. Sitemizin açılmasıyla birlikte, dünya genelinde 10 yılda edindiğimiz bilgi birikimini ve uzmanlığı Türkiye ile paylaşabileceğiz. Artık Türkiye’deki kullanıcılar da dünyanın en büyük seyahat arama motorlarından birini kendi dillerinde kullanarak, ‘akıllı seyahat’in keyfine varabilecekler.”

Karaağaç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüm ürünlerimizi sunduğumuz Türkiye pazarındaki kullanıcılar, KAYAK.com.tr aracılığıyla 500 binin üzerinde otel, 550’yi aşkın havayolu, 130 online seyahat acentesi ve 36 bin araç kiralama noktasında arama yaparak uçak bileti satın alabilecek, otellerde yer ayırtabilecek ve otomobil kiralayabilecek.”

AKILLI SEYAHAT KAVRAMININ ÖNCÜSÜ
Teknedeki basın toplantısının konuşmacıları arasında ünlü teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu ile seyahat yazarı Hazal Yılmaz da yer aldı. Kuzuloğlu, KAYAK.com.tr’nin Türkiye’de hizmete girmesinden duyduğu memnuniyeti şu ifadelerle anlattı: “Bugün, insanlık tarihinde hiçbir kuşağın hayal bile edemediği kadar çok seçeneğe sahibiz. Yapmak istediklerimiz kadar yaptıklarımızdan beklentilerimiz de arttı. Böyle bir ortamda tehlikeye atmaktan en korktuğumuz, sürprizlerden en kaçındığımız şey seyahat ve tatillerimiz haline geldi. Seyahat etmek artık her ayrıntısını kusursuzca planlamak istediğimiz bir sürece dönüştü. ‘Akıllı seyahat’ kavramının öncüsü KAYAK.com.tr, bu anlamda Türkiye’deki kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor ve seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder