17 Haziran 2014 Salı

Emirates’ten Pelé imzalı Boeing 777


Dünya Kupası'nın FIFA Resmi Ortağı Emirates, Küresel Elçisi ve üç Dünya Kupası sahibi Pelé'nin seçkin imzasını taşıyan dünyanın ilk Boeing 777 uçaklarını filosuna kattı.Emirates’in Pelé-ane olarak adlandırdığı uçakları, Dubai - São Paulo uçuşuyla futbolseverleri yazın gerçekleşecek kupa heyecanıyla buluştu. Havada veya karada dikkat çeken 350 koltuk kapasiteli uçaklar, FIFA Dünya Kupası™ için özel olarak hazırlanan yaratıcı bir tasarıma sahip. Açılış maçı gününde tüm gövdeyi kaplayan tasarımıyla futbol efsanesi Pelé'nin imzasını taşıyan iki Boeing 777 Pelé-ane tanıtıldı ve ardından yine Pele’nin imzasını taşıyan bir Airbus A380 daha filoya eklendi. Futbolseverleri Brezilya'ya taşıyacak Emirates filosunda bulunan 115 Boeing 777, aynı zamanda dev 2014 FIFA Dünya Kupası™ logolarıyla donatılıyor.


Dünya Kupası heyecanı Emirates ile yaşanır
2014 FIFA Dünya Kupası™ döneminde Rio de Janeiro ve São Paulo'ya günlük uçuşlarla Emirates, 18 bin'in üzerinde yolcu taşımayı öngörüyor. Brezilya'ya ya da Emirates'in uçtuğu diğer 143 noktaya seyahat eden yolcular, turnuvanın farklı yönlerini çeşitli şekillerde deneyimleyebilecek:
Havaalanında: Dünya Kupası heyecanı daha havalimanında başlıyor, özellikle Emirates’in Dubai merkezinde, check-in masalarında Emirates'in #AllTimeGreats reklamında yer alan futbol kahramanları Pelé ve Cristiano Ronaldo'nun  görüntüleri yer alacak. Dubai ile dünyanın dört bir yanında yer alan ödüllü dinlenme salonlarında yolcular, canlı yayınlanan maçları izleyebilecek.

Emirates Boeing 777 uçağında ice TV Live: 12 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında  Emirates’in 16 Boeing uçağından birinde seyahat eden yolcular, Sport 24 kanalından 64 maçın tamamını "canlı" olarak izleyebilecek. Bu özellik sayesinde uçakla seyahat etmek bile futbol severlerin eğlencesini bölmeyecek. Maçın tamamını seyretmenin yanısıra  yolcular, ice’da bulunan yedi adet haber kanalı sayesinde maç özetlerini takip edebilecekler.

Genç yolcular için eğlence: Uçakta yer alan çocuklar için ise Emirates, kupaya katılan takımların renklerinde karton kesitli renkli atıştırmalık kutuları ve şık bileklikler sunacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder