12 Haziran 2014 Perşembe

Atlasjet ile Red Night Parti
Atlasjet, kurumsal rengi kırmızıdan yola çıkarak başlattığı ve geleneksel hale gelen “Red Night Parti”lerin en yenisini İstanbul’da düzenledi. Atlasjet üst yönetimi ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe turizm ve havacılık dünyasının önde gelen isimleri, seyahat acenteleri temsilcileri  ve basın mensupları katıldı. Davette Atlasjet’in yeni projelerini anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, yeni başlayan Londra uçuşlarına ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaz-kış devam edecek olan Atlasjet seferlerine değindi.Atlasjet, kurumsal rengi kırmızıdan yola çıkarak yarattığı konsept ile düzenlediği “Red Night Parti”lere bir yenisini daha ekledi. Birincisi geçtiğimiz aylarda Tiflis’te, ikincisi ise Londra’da düzenlenen Red Night Parti’nin üçüncüsü 07 Haziran 2014 Cumartesi akşamı İstanbul’da Suada Club-Galatasaray Adası’nda düzenlendi. Atlasjet üst yönetimi ev sahipliğinde gerçekleşen davete turizm ve havacılık dünyasının önde gelen isimleri, seyahat acenteleri temsilcileri ve basın mensupları katıldı. Yoğun katılımın yaşandığı gecede misafirler, müzik grupları ve dans gösterileri eşliğinde eğlenirken, yapılan çekilişte şanslı davetliler hediye uçak bileti kazandı.


Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, gecede yaptığı konuşmada Atlasjet’in gerek Türkiye’deki gerek yurt dışındaki operasyon ağını hızla geliştirdiğini anlatarak, havacılık sektörüne girdiği günden bu yana konforlu uçuşları ile yolcuların tercihi haline geldiğini; bu başarının tesadüf olmadığını belirtti. “Başarımızın temelinde yolcuların nasıl bir hizmet istediğini, beklentilerini anlamamız ve bunları bir adım öteye taşıyarak Yolcusunu En Çok Seven Havayolu olmamız yatıyor. Biz yolcularımıza, Türk misafirperverliğinden ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı uçuşlar sunuyoruz. Bildiğiniz gibi biz, Türkiye’de EkonomiPlus hizmetini sunan tek havayoluyuz. Bizim fiyat politikamız “her şey dahil fiyat”, yani yolcular biletini satın alırken, hangi hizmetleri alacaklarını biliyor, seyahatlerinde kötü süprizlerle karşılaşmıyorlar. Bazı havayollarından ucuz zannedip bilet alan yolcular, hem dar koltuklarda rahatsız bir uçuş yapıyor hem de seyahatleri süresince karşılarına çıkan ek ücretlerle, yolculukları pahalıya çıkıyor. Diğer bir deyişle oksijen hariç her şeye para ödemek zorunda kalıyorlar.  Biz yolcularımıza EkonomiPlus’ta 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz koltuk  seçimi, 20 kg bagaj taşıma hakkı, pek çok şehirde havalimanına ücretsiz otobüs servisi gibi hizmetler sunarak eşsiz bir tecrübe yaşamalarını sağlıyoruz. Uçuşlarımızda sunduğumuz konforun yanı sıra verdiğimiz bu hizmetlerle yolcular, uçuşun kendisi için bir low cost havayolundan bile daha düşük ücret ödemiş oluyor.” şeklinde konuştu.

Londra Uçuşlarında “Uçan Şef” Ayrıcalığı
Yakın zamanda başlayan Londra uçuşlarının gördüğü ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Ersoy “İstanbul'dan Londra'ya uçtuğunuzda şehir merkezine en çabuk ulaşabileceğiniz havalimanı Luton'dur. Biz de İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan her gün gerçekleştirdiğimiz Londra seferlerimizde Luton Havalimanı’nı tercih ediyoruz. Luton Havalimanı şehir merkezine yakınlığı ve ister karayolu ister tren ile şehir merkezine 1 saatte ulaşım kolaylığıyla özellikle sık uçan yolcular için son derece avantajlı bir destinasyon ve bu anlamda yolcularımızdan son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz. Özellikle Londra uçuşlarımızda başlattığımız yeni hizmetimiz “Uçan Şefler” ve onların yaptıkları ikramlar yolcularımızdan büyük ilgi görüyor” dedi.

Londra uçuşlarına özel, farklılaştırılmış ikram ve sunumlar yapan “Uçan Şefler” yolcular ile birebir ilgilenerek seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılıyor. Ayrıca yolcular Gaziantep, Antalya, İzmir, Tahran, Tiflis ve Nizhnekamsk dahil olmak üzere birçok noktadan İstanbul aktarmalı olarak Londra’ya uygun bekleme süreleriyle seyahat edebiliyor. KKTC yolcuları ise İstanbul’da uçaktan inmeden, Londra’ya kadar duraklamalı olarak uçabiliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Yaz-Kış Uçmaya Başlıyor
Atlasjet’in uçuş ağının genişlemeye devam ettiğine değinen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, İstanbul’da hem Atatürk Havalimanı’ndan hem Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan tarifeli uçuşlar yaptıklarının altını çizdi. Ersoy “Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptığımız uçuşlara yenilerini ekleyerek, yolcularımıza yıl boyunca İstanbul’da diledikleri havalimanından seyahat etme ayrıcalığını sunuyoruz.  İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirdiğimiz uçuşların yanı sıra, Anadolu yakasında oturan yolcularımızı karşıya geçme zahmetinden kurtararak onlara yaz sezonunda Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Antalya, Bodrum, Dalaman, Kıbrıs ve Mykonos’a çok uygun fiyatlarla seyahat etme imkanı sunuyoruz” dedi. Murat Ersoy, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaptıkları Antalya, Bodrum ve Kıbrıs uçuşlarının artık kışın da devam edeceğini müjdeleyerek, en kısa zamanda Sabiha Gökçen’den birçok farklı dış hat noktasına da uçuş başlatacaklarını belirtti.


Atlasjet ile Seyahat Etmeniz İçin 11 Neden
EkonomiPlus’ta
•         77 cm aralıklı ferah, deri koltuklar
•         Türkiye uçuşlarında 20kg bagaj hakkı
•         Ücretsiz zengin yiyecek ve içecek ikramları
•         Ücretsiz koltuk seçimi
•         Pek çok şehirde ücretsiz havalimanı servisi
•         Ufak bir ücret farkı ile özel dizayn edilmiş Business Class’ta uçuş imkanı
•         1. sınıf konfor, 3. sınıf fiyatlar

Ayrıca Business Class’ta
100 cm aralıklı geniş koltuklar
Türkiye uçuşlarında 30 kg bagaj hakkı ve bagaj teslim önceliği
Zengin çeşitli ücretsiz ikramlar
Atatürk Havalimanı’nda uçaktan terminale özel VIP araç ile transfer

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder