12 Haziran 2014 Perşembe

Bumerang Bloggerları Alaçatı’da Kaybolan Lezzetler Festivali’nde BuluştuGeçtiğimiz gün gerçekleşen Alaçatı Kaybolan Lezzetler Festivali’nde bloggerlar #bumerangdeneyimgunleri kapsamında hem birbirinden lezzetli tatları deneyimledi hem de ünlü gurmelerle sohbet etme imkanı yakaladı.

Bloggerlar’ın Şeflerle Workshop Degüstasyonu
6 – 8 Haziran’da gerçekleşen festivalde bloggerlar ilk olarak Alaçatı Pazar Yeri’nde gerçekleşen Şeflerle Workshop Degüstasyonu’nu geçekleştirdi.  Aydın Demir, Tarkan Özdemir, Tevfik Alparslan, Joe Barza, Lorenzo Cogo gibi önemli isimlerin katılımı ile gerçekleşen wokrshoplarda keyifli dakikalar geçiren bloggerlar, şeflerden birbirinden değerli tüyolar aldılar.

Bloggerlar Kaybolan Lezzetler Festivali’nin eğlence noktasında
Bloggerlar Kaybolan Lezzetler Festivali’nin eğlence noktası olan Port Tektekçi’den  Osmanlının  geleneksel şerbetlerinin hazırlanışı hakkında bilgiler aldılar.  Kokteyl denemeleri de yapan bloggerlar Osmanlı Şerbeti haricinde diğer tatları da deneme imkanı yakaladı.

Kaybolan Lezzetler Festivali boyunca çok mutlu olduklarını belirten bloggerlar;  İzmir olarak #bumerangdeneyimgunleri’ni büyük bir heyecanla beklediklerini ve kendilerine bu mutlu iki günü yaşatanBumerang Ekibi’ne sonsuz teşekkürlerini ilettiler. Bumerang Ekibi #bumerangdeneyimgunleri kapsamında diğer illerde de bir çok aktiviteler gerçekleştireceklerini bundan sonraki ilk duraklarınınsa Antalya olduğunu ve http://bumhaber.hurriyet.com.tr adresinden tüm detaylara ulaşılabileceğini belirtti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder