14 Haziran 2014 Cumartesi

Rusya’nın dahi modacısı Valentin Yudashkin Palmarina Bodrum’da ilk mağazasını açtıPalmali Grup tarafından yeniden inşa edilerek Türkiye'nin ilk mega yat projesi olarak hayata geçirilen Palmarina Bodrum’da dünya markaları art arda açılıyor.105 mağazalık yenilenen açık AVM’si, eğlence adası, restaurantları ve gece klübü, benzersiz etkinlikleri ile bölgenin sosyo-kültürel nabzını tutan Palmarina Bodrum’da; dünyanın en değerli markalarını dizayn eden tasarımcılar art arda mağazalarını açıyor.


 Dünyaca ünlü Rus modacı ‘Valentin Yudashkin’ aralarında Litvanya’nın Ankara Büyükelçisi Kestutis Kudzmanas’ın da bulunduğu seçkin konukların katılımıyla gerçekleşen görkemli bir kokteylle Türkiye’deki ilk mağazasını Palmarina Bodrum Old City bölümünde açtı.


Canlı renkleri tercih eden, çarpıcı, iddialı fakat zarif çizgileriyle öne çıkan Rus modacı ‘Valentin Yudashkin’; göz alıcı şık tasarımlarını, Türkiye’deki ilk mağazasını Palmarina Bodrum’da açarak ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.


Uluslararası arenada Rusların modern yüzünün simgesi olarak tanınan Yudashkin; post-modern tasarımları günlük hayata geçirebilmesi, taşınabilen ama aynı zamanda  theatral şıklıkta eserler üretmesi ile biliniyor.


Değerli tasarımları; Paris (The Musée de la Mode et du Textile); Los Angeles (The California Museum of Fashion), New York’ta (The Metropolitan Museum ) ve Moskova’da (The State Historical Museum) müzelerde sergilenen Yudashkin; Rusya’nın dahi modacıları arasında gösteriliyor. Yudashkin 2010’da Rusya Federasyonu Silahlı Kuvvetleri için 85 farklı  dizaynda üniforma da tasarlamıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder