18 Haziran 2014 Çarşamba

Constance Hotels&Resorts'un, yeni stratejik ortağı Türk Hava Yolları


Constance Hotels&Resorts,  "Miles&Smiles Programı" kapsamında Türk Hava Yolları ile stratejik ortaklığını duyurdu.Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren vizyoner bakış açısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Constance Hotels&Resorts, Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdikleri bu iş birlikteliğiyle müşterilerine kendilerini her daim özel hissedecekleri bir yolculuk imkanı sunuyor.

Havacılık sektörünün “Oscar”ı olarak kabul edilen Skytrax kapsamında birçok ödüle layık görülen Türk Hava Yolları ile yapılan yolcuklarda, Miles&Smiles üyeleri Constance Hotels&Resorts’ da bonus mil kazanma şansına sahip olacak. 1 Haziran 2014 tarihine kadar Constance Hotels&Resorts’ da harcadıkları  her 1 ABD Doları  karşılığında 1 Bonus Mili kazanacaklar.  Ayrıca Elite Card ve Elite Card Plus üyeleri otelin müsaitlik durumuna göre erken giriş ve geç çıkış fırsatından da yararlanabilecek.

Constance Hotels&Resorts CEO' su Jean-Jacques Vallet, bu ortaklıktan dolayı onur duyduklarını belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “ Miles&Smiles Programı kapsamında Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birlikteliğinden dolayı çok mutluyuz. Bu anlaşma ile Miles&Smiles üyesi olan misafirlerimize ayrıcalıklarla dolu fırsatlar yaratmaya ve marka itibarımıza katkı sağlayacak çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder