10 Haziran 2014 Salı

Wyndham Hotel Group üç yeni açılışla birlikte Türkiye’de 30 otele ulaştıYeni otellerle birlikte Wyndham Hotel Group’un toplam oda sayısı 5 bin 240 oldu. Wyndham Worldwide Corporation çatısı altında yaklaşık 7.500 oteliyle dünyanın en büyük otel zinciri olan Wyndham Hotel Group, Türkiye’de açık ve faal durumda 30 tesise ulaştı.

Son haftalarda Türkiye’deki tesisleri arasına katılan Wyndham İstanbul Old City, Ramada Uşak ve Ramada Resort Akbük ile Wyndham Hotel Group, ülkede bulunan 4 bin 500 oda sayısına 740 oda daha ekledi. Wyndham Hotel Group, Türkiye’de 4’ü Wyndham Hotels and Resorts, 2’si TRYP by Wyndham, 24’ü Ramada markası altında toplam 30 oteliyle açık ve faal tesis sayısındaki pazar lideri konumunu daha da pekiştirdi.

Tarihi yarımadanın kalbinde yer alan Wyndham Istanbul Old City; 265 oda, üç yiyecek/içecek satış noktası, kapalı yüzme havuzu ve spa merkeziyle hizmet veriyor. Türkiye’de sembol haline gelmiş bir binada hizmet veren Wyndham İstanbul Old City, şehrin görülmesi gereken pek çok bölgesine yürüme mesafesinde geleneksel mimariyi, zenginlik ve konforla bir arada sunuyor.

Ramada Uşak ve Ramada Resort Akbük ise özel inşa edilmiş yeni tesisler olarak faaliyete geçiyor.  Ramada Uşak, 124 şık odası ve 4 toplantı salonuyla Uşak Havalimanı’na 6 km, şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunuyor. Ramada Resort Akbük, şehir merkezinde bulunmanın sağladığı kolaylığın yanı sıra 364 oda ve suit, su kayakları bulunan geniş yüzme havuzu tesisleri, spa, fitness alanı ve özel plajıyla resort imkanları sunuyor.

Wyndham Hotel Group Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Hint Okyanusu Senior Vice President and Managing Director (Kıdemli Başkan Yardımcısı) Rui Barros, “Büyümemizin önemli itici güçlerinden biri olan Türkiye’de hızla genişlemeyi sürdürmemizden büyük bir heyecan duyuyorum. Yeni Türkçe sitemiz sayesinde daha çok ziyaretçiye hizmet sunabilecek; otellerimize düşük maliyetle ve  daha hızlı rezervasyon yapma imkanı sağlayabileceğiz,” açıklamasında bulundu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder