12 Haziran 2014 Perşembe

Marriott Asia Turizmcilerin katıldığı bir kokteyl ile "Yaza Merhaba" dediMarriott Asia’da, turizm ve iş dünyası temsilcilerinin yoğun katılımıyla, 11 Haziran tarihinde, coşku dolu ‘Yaza Merhaba Gecesi’ düzenlendi


Anadolu Yakası’nın ilk uluslararası beş yıldızlı otellerinden Marriott Asia havuz kenarında başlayan “Yaza Merhaba Gecesi” turizm ve iş dünyası temsilcilerinin yoğun katılımıyla, 11 Haziran tarihinde, coşku dolu ‘Yaza Merhaba Gecesi’ düzenlendi.


Eğlenceli geceye çok sayıda turizmci katılarak keyifli bir gece geçirdi
 

İstanbul Ataşehir’de  bulunan Marriott Asia Otel, yaz sezonuna iş ortakları için düzenlediği parti ile merhaba dedi. Çok sayıda turizmcinin katıldığı parti havuz kenarında düzenlenen panayır düzeni kokteyl ile başladı.


 Marriott Asia’nın bahçesinde  ve havuz çevresinde konumlanan mangal üstü etler, dönerci, kokoreçci, havuzda bekleyen sandal içinde balık ekmek ve özenle hazırlanmış bol çeşit menüsüyle ile konuklarını yıldızına ve ismine  yakışır biçimde ağırladı.


Gecenin ilerleyen saatlerinde başlayan eğlencenin ritmini arttıran konuklar, animasyon ekibinin birbirinden renkli şovları eşliğinde yaz mevsimini büyük bir coşkuyla karşıladı.


Marriott Asia havuz kenarında başlayan “Yaza Merhaba” partisinin görkemli atmosferi, birbirinden güzel şarkılar ve eşsiz lezzetler konukları büyüledi.


Barok Orkestrası’nın büyük bir performans sergilediği gecede,  seslendirdiği şarkılarda gecenin konseptine son derece uygun olması konuklardan büyük alkış aldı.


Organizasyonun ilerleyen dakikalarında Çelik  sahne aldı herkes tarafından bilinerek söylenen  şarkılarını konuklarla birlikte söyledi. Büyük bir özenle hazırlandığı dikkat çeken partiye katılan konuklar, 60'lı yıllara uzanan bir nostalji yolculuğu da yaşadı.


Kadıköy Life Dergisi de Marriott Dostları ile birlikte Yaz’a Merhaba diyenler arasındaydı. Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya, İrem Babalık, Hüsnü Babalık, Kemal Bebek, Sofra Gıda’dan Sevda Gümüş, Pet Gaz’dan Banu Saka Bird ve Çalışkan Kimya’dan Hüseyin Kekeç…Hiç yorum yok:

Yorum Gönder