17 Haziran 2014 Salı

AnadoluJet İstanbul , Balıkesir/Edremit Seferlerini Yeniden BaşlattıHalkın havayolu AnadoluJet, yaz tarifesiyle birlikte arttırdığı uçuş noktalarına son olarak Akçay – Altınoluk gibi beldeleriyle öne çıkan Balıkesir \ Edremit’i dâhil etti. 15 Haziran 2014 itibariyle tekrar başlayan İstanbul Sabiha Gökçen – Balıkesir \ Edremit Koca Seyit Havalimanı arasındaki karşılıklı uçuşlar yaz dönemi boyunca haftada 5 gün yapılacak.

AnadoluJet, yaz sezonunun açılması ve okulların kapanmasıyla birlikte seyahat planlarını hızlandıran yolcuları için yaz tarifelerini genişletmeye devam ediyor. Bu amaçla AnadoluJet’in 2014 yaz tarifesine son eklediği rotasyonu geçmiş yıllarda da uçuş düzenlediği Balıkesir \ Edremit oldu.

Turizmin önemli noktalarından biri olan Balıkesir \ Edremit Koca Seyit Havalimanı’na 15 Haziran 2014 itibariyle yeniden uçmaya başlayan AnadoluJet, böylelikle bölgenin Akçay – Altınoluk gibi sevilen turizm beldelerini de İstanbul üzerinden tüm yurda bağladı.

AnadoluJet’in Balıkesir - Edremit uçuşları, yaz tarifesi süresince haftanın 5 günü karşılıklı olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkış 15.15 ve Balıkesir \ Edremit Koca Seyit Havalimanı kalkış 16.45 saatlerinde gerçekleştirilecek.

AnadoluJet’in İstanbul – Balıkesir \ Edremit seferleri 21 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek.
AnadoluJet uçuşları ve ilave hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder