17 Eylül 2013 Salı

ERSİZLERDERE'DE "HUZUR" BULUYORUM


ZİVER KAPLAN HAFTA SONU ERSİZLERDERE'Yİ  ZİYARET ETTİ
Ersizlerdere Dernek Başkanı Mustafa ÇAĞIR'ın daveti üzerine İl Kültür Turizm Müdürü Ziver KAPLAN Uğurlu Konakları İşletme Müdürü James GİDDELO Ersizlerdere'ye geldiler.İl Kültür Turizm Müdürü Ziver KAPLAN Ersizlerdere'ye her gittiğim de huzur buluyorum. Gerçekten çok güzel ismi gibide özel ve çok değerli bir bölge olduğunu düşünüyourum.


Uğur...lu konakları işletme Müdürü James GİDDELO genç nesil Ersizlerdere'de turizme sahip çıkıyor.Genç bir dernek başkanı , genç muhtar ve gencecik turizm işletmecisi bir arada omuz omuza turizmin gelişmesi için mücadele veriyorlar.Fikirlerini, projelerini gelecek seneryolarını istişare ediyorlar.İdealist fikirler üretip projelere dönüştürme çabaları var.Böyle bir dayanışmayı Kastamonu'da görebilmek çok güzel ve anlamlı bir durum diye düşünüyorum.


Harcanan emek ,gösterilen gayret çok yüksek çok inançlı bir şekilde mücadele verildiğini görmekteyim.Önemli bir durumda hemen organize hareket edebilmekteler.Başarı onlar için artık kaçınılmaz diyebilirim.


Ersizledere'ye gelerek davetimize icabet eden İl Kültür Turizm Müdürümüz sayın Ziver Kaplan ve Uğurlu Konakları işetme Müdürümüz sayın James Giddelo'ya çok teşekkür ediyorum.Bizlere fikirleri ve turizm konusunda ki bilgi , deneyim ve tecrübelerini paylaşarak ,büyük destek vermektedirler.Yaptığımız tanıtım çalışmalarında da büyük katkı sağlamaktadırlar.Kendilerine teşekkür ediyorum.Ersizlerdere Dernek Başkanı Mustafa Çağır
Umarım gösterdiğimiz çabanın ,gayretin içinde olduğumuz mücadelenin sonuçları Kastamonu için hayırlı olur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder