17 Eylül 2013 Salı

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik ÖdülleriACE of M.I.C.E. Ödül Gecesi, 22 Ekim 2013’de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor
Bu yıl Turizm Medya Grubu tarafından ikinci kez düzenlenecek olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri 2013 sektöre daha fazla ivme kazandırmayı amaçlıyor.

Sektörün en iyilerinin seçildiği ödüller 22 Ekim 2013’de Haliç Kongre Merkezi’nde sahiplerini bulacak. 3 ana sektör, 28 ayrı kategoride yaratıcılık, konsept çalışmaları, farklılaşılan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar çerçevesinde birincilerin belirleneceği ödül töreni için 1 Ocak–15 Nisan tarihleri arasında 182 başvuru yapıldı.

Geçtiğimiz yıl Turizm Medya Grubu tarafından birincisi düzenlenen 27 ayrı kategoride, 67 sponsor firma ve sektörden 1.470 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen Ace of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl 28 ayrı kategoride sahiplerini bulacak. Farklılaşılan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar çerçevesinde birincilerin belirleneceği ödül töreni için 1 Ocak-15 Nisan 2013 tarihleri arasında 182 başvuru yapıldı.

29 Nisan 2013’de gerçekleştirilen jüri toplantısında 182 başvuru arasından 28 ayrı kategorideki birinciler belirlendi. 22 Ekim 2013 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ödül gecesinde birinciler açıklanacak. Türkiye’deki oteller, kongre ve etkinlik mekanları, toplantı yönetim ve toplantı destek firmalarının yanı sıra etkinlikler, lansman toplantıları, gerilla aktiviteleri, davet organizasyonları, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ve festivaller gibi etkinlikleri kapsayan yarışmanın ödül gecesi M.I.C.E. sektörünün yanı sıra siyaset, iş dünyası ve sanat camiasından yaklaşık 3 bin davetlinin katılımı ve TATU Event’in koordinasyonunda 70 sponsor firmanın katkılarıyla görkemli bir şekilde gerçekleşecek.

Turkcell, Türk Hava Yolları, HSBC, Yapı Kredi, 3M, Pfizer, Roche, Mey içki, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği gibi kurum ve derneklerden 46 uzmanın yer aldığı ACE of M.I.C.E. Ödülleri Jürisi, temel olarak yaratıcılık ve konsept çalışmaları, farklılaşılan noktalar, referanslar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar çerçevesinde değerlendirme yaptı. Başvuruların bitiş tarihi 15 Nisan 2013’den itibaren online olarak yapılan oylamalar sonucunda finalistler belirlendi. 29 Nisan 2013 tarihinde Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilen jüri toplantısında uzun süren değerlendirmeler sonucu 28 kategoride birincilikler belirlendi. Jüri toplantısı Jüri Başkan Prof. Dr. Semih Baskan’ın başkanlığında gerçekleşti.

www.miceodulleri.com  www.turizmmedya.net

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder