19 Eylül 2013 Perşembe

D-HOTEL MARİS UNUTULMAZ TOPLANTI ve ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Datça Yarımadası’nda yer alan eşsiz konumu, beş özel plajı ve sunduğu lüks hizmet seçenekleri ile yüksek beklentilere hitap eden D-Hotel Maris, sahip olduğu butik toplantı salonları ile iş toplantılarını ve özel organizasyonları, unutulmaz anılara dönüştürüyor.

Otelcilik sektöründe dünya çapında prestij sahibi “TheLeading Hotels of the World” üyeliğine Türkiye'de kabul edilmiş tek resort otel olma özelliği ile yüksek beklentilere hitap eden, ürün ve hizmet kalitesini belgelendiren D-Hotel Maris, bu çizgisini toplantı ve organizasyonlarda da sürdürüyor. Lüks ambiyansı ile D-Hotel Maris, konferans, toplantı, özel davetler için tiyatro düzeninde 120 kişi kapasiteli, gerektiğinde ikiye bölünebilen butik bir salonuyla ideal bir ortam sağlıyor.  Otelin genelinde kullanılan dokunmatik panel  ekran sisteminin kullanıldığı; ışık, iklimlendirme kontrollerinin sağlandığı modern teknoloji ile donatılmış salonlarda, görsel ve işitsel olarak ihtiyaç duyulabilecek ekipmanlar, yapılan organizasyonların konforu için ayrıntılı olarak düşünülmüş. Ayrıca toplantılar için büfe ve set menü alternatifleri de sunuluyor.

D-Hotel Maris’te nefes kesici dağ veya deniz manzarasıyla her biri lüks ve zarif şekilde döşenmiş 200 odadan deluxe oda kategorisi, muhteşem manzarası ile benzersiz. İki kattan oluşan dubleks presidential suitin giriş katında yatak odası, yemek odası, oturma odası, mutfak bölümü ve toplantı salonu; çatı terasında ise sauna ve jakuzi yer alıyor. Otelde bulunduğunuz süre için hayal edilen her şeyi hatta daha fazlasını sunan villada ise; iki yatak odası, yemek odası, oturma odası, giyinme odası, mutfak, sauna, hamam ve özel havuz bulunuyor; ayrıca 24 saat butler servisi veriliyor. Otelin sekizinci katında tüm koya hakim“ Executive Club Lounge” villa ve suit misafirlerine ayrıcalıklı hizmet veriyor. Resort’ta villa ve suit misafirleri için tahsis edilen bir de özel plaj bulunuyor.

Yeni restoranları, gördüğü yoğun ilgi üzerine genişletilmiş ESPA spa merkezi, D-Gym ile işbirliğinde zenginleşen fitness aktiviteleri ile iş toplantılarını bile keyfe dönüştürüyor. D-Hotel Maris’te masalsı manzarasıyla güne keyifli başlangıç sunan The Terrace restoran haricinde İtalyan, Asya, Ege, Türk mutfakları ve et restoranı olmak üzere beş farklı à la carte restoran seçeneği de bulunuyor.
 D-Hotel Maris’e otelin özel helikopteri, lüks deniz uçağı veya özel şoförlü transfer araçları ile seyahat etmek mümkün. Özel helikopter ya da deniz uçağı ile Bodrum ya da Dalaman Havalimanından yalnızca 25 dakikada otelle ulaşılabiliyor.
Sunduğu toplantı ve banket ayrıcalıklarıyla Datça Yarımadası’nda çam ormanları, volkanik dağlar ve doğal plajlar ile çevrili dünyanın en güzel koylarından birinde bulunan D-Hotel Maris, modern ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken salonuyla toplantı konseptine farklı bir bakış açısı getiriyor.
         
www.dhotel.com.tr| reservation@dhotel.com.tr   |   Tel: +90 252 441 2000

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder