24 Eylül 2013 Salı

PRONTOTOUR’DAN BAYRAM GİBİ BAYRAM HEDİYESİBayram tatilini Güney Amerika ya da Küba’da geçirenlere bir tatil de Prontotour’dan: İtalya AMALFİ Sahilleri. Prontotour, Kurban Bayram’ında Güney Amerika veya Küba seyahatlerini seçenlere,31 Ekim’de başlayacak 4 günlük İtalya’nın Amalfi sahilleri turunu hediye ediyor.


Yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzaraları, denize hakim renkli ve sevimli köyleri, süslü bahçeleri, turkuvaz suları, yeşil dağları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi Amalfi sahilleri tatil severler için sıra dışı bir deneyim imkanı sunuyor.


Renkli festivalleri ile ünlü küçük bir kültür kenti olan Amalfi sahillerinde, yapımına 9. yüzyılda başlanan ve sonraları pek çok kez onarılan St. Andrea Katedrali, Chiostro del Paradiso Manastırı ile şimdi otel olan eski Kapuçin Rahibeler Manastırı kentin önemli yapıları arasında yer alıyor.Tatil trendini belirleyen marka Prontotour, değişik kültürleri tanımak, farklı bir coğrafya görmek isteyenler için tek adres olmaya devam ediyor.Detaylı bilgi için: www.prontotour.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder