29 Eylül 2013 Pazar

TÜM DÜNYADA HAYVAN DOSTU OTELHAYVAN DOSTU OTEL ALOFT BURSA KÜÇÜK DOSTLARINI BEKLİYOR 
Bursa’nın sıra dışı oteli Aloft Bursa, tüm dünyadaki Aloft Otelleri gibi hayvan dostu otel… Dünya seyahat kültüründe yeni bir akım yaratan Aloft, Bursa’nın kalbi Nilüfer'de sıra dışı ve renkli tasarımıyla Aloft Bursa olarak hizmet veriyor ve alışılmışın dışında uygulamalarla adından söz ettiriyor. Aloft Bursa’nın oyun istasyonları, loft tarzı odaları, 7/24 self servis açık marketinin yanı sıra aynı zamanda hayvan dostu bir otel.

Tüm dünyadaki Aloft Otelleri gibi Aloft Bursa da bir hayvansever. Otelin evcil hayvan politikası, konukların evcil hayvanlarını da ailenin bir üyesi olarak kabul ediyor. Bu anlayışla da Aloft Otelleri’nde köpeğinizle birlikte konaklamanız hiç problem değil. Köpeğinizin konaklaması ve genel temizlik kuralları ile ilgili ekstra bir ücretlendirme de söz konusu değil!

Aloft Otelleri’nin evcil hayvanlara sunduğu pek çok imkan var. Evcil hayvan dostu ARF programı kapsamında misafirlerin konaklama süresi boyunca özel köpek yatağı, yemek kasesi, atıştırmalıklar, oyuncak ve eşyalar için köpek çantası verilmektedir.  Rezervasyon  için 0224 300 30 30 numaralaı telefonu arayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder