5 Haziran 2014 Perşembe

TURİZM SEKTÖRÜNDE EĞİTİMLER BAŞLIYOR

Selnur Gülek Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri profesyoneller yetiştiriyorlar
Selnur Gülek Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri turizm sektöründe başarılı işbirlikleri  gerçekleştirerek Turizm sektöründeki deneyimlerini öğrencilere aktarıyor

 Son olarak Arel Üniversitesi’nde “Misafir Şikayetlerinin Etkin Yönetimi”, “Servis Elemanı Eğitimi”, “Turizmde İnsan İlişkileri”  ve “Turizmde Öncelikleri Belirlemek ve Zaman Yönetimi” eğitimleri vermeye başladı.

Selnur Gülek Danışmanlık uzun yıllar boyunca turizm sektöründe elde ettiği deneyimlerini profesyonel eğitimci ve koç ekipleri ile paylaşarak  yol gösteriyorlar.  Hizmet verdikleri markanın misyonuna uygun butik olarak tasarlanan eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmeti sunuyorlar.

Bu yolculukta; İlk izlenim, Markalarla duygusal bağların kurulması, Misafirleri büyülemek, Misafir problemlerinde farkındalık ve sahiplenme, Yetkilendirme ve insiyatif,  Zor misafirlerin geri kazanılması ve Sadakat geliştirme gibi konularda eğitimler veriyorlar.

Turizm gönüllüleri olarak faaliyet alanları çerçevesinde bu sektörün olmazsa olmaz güler yüzünü, nezaketini, çözüm odaklılığını bir yaşam biçimi haline getirerek profesyoneller yetiştiriyorlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder