30 Mart 2015 Pazartesi

Aşçılar Derneği 18. Yıl Kutlaması Gerçekleşti

Aşçılar Derneği IV. Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması, 29 Mart Pazar günü Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirildi.


Aşçılar Derneği’nin 18. Yılını  Kutlarken, Yapmış olduğu etkinlikle Türkiye genelinden gelen Executive Şefler, Aşçılar, tedarikçi firmaları ile yeme-içme sektörü ile şefleri buluşturdu
İstanbul Marriott Hotel Asia’da gerçekleşen Aşçılar Derneği 18 yıl etkinliği ile, Türkiye’nin her bölgesinden gelen Executive Şefler, aşçılar, meslek lisesi ve üniversitelerin gastronomi bölümü aşçı adayı öğrenciler, akademisyenler, öğretmen ve eğitmenler, mutfak yazarları, gurmeler, basın mensupları ve yeme-içme sektöründe bulunan sektörle ilgili herkesi birada ağırladı.


Yeme-içme sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan Aşçılar Derneği IV. Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması Marriott Hotel Asia’da aşçıların ve misafirlerin katılımı ile gerçekleşti. Her geçen gün büyüyen etkinlik yeni tedarikçilerle şefleri buluşturuyor.


IV. Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması, tedarikçi firmalara yeni ürün ve hizmetlerini sunabilmeleri, tanıtım ve tadım yaptırabilmeleri için verimli bir ortam sunuyor. Tedarikçiler stantlarında ürünlerinin tanıtımını yüzlerce aşçıya aynı anda yapabiliyor. Aşçılar Derneği Başkanı Fikret Özdemir ‘de katılım sağlayan tüm tedarikçileri dolaşarak   standlarında firma yetkilileriyle birlikte resim çektirdiler.


Suzan Kardeş ve Ekibi sahnede mizafirlere unutulmaz saatler yaşattı
Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması’nın geleneği haline dönüşen Hediye Çekilişi bu yıl Unilever Food Solutions’un sponsorluğunda yaptı. Sunuculuğunu sahnelerin tanınan ismi Taylar Erler’in yaptığı IV. Geleneksel Aşçılar ve Tedarikçiler Buluşması Suzan Kardeş ve Ekibinin sahne almasının ardından saat 18.00’de sona erdi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder