31 Mart 2015 Salı

Ramada Encore'da Uyku Keyfi Mekan'dan

Yarım asırlık bir geçmişe sahip yatak sektörünün köklü firması Mekan Yatak,  Ramada Encore'un Kartal'da yeni açılacak olan otelini Perfetto serisi ile dekore etti. Yüzlerce prestijli otelin ilk tercihi olan Mekan Yatak, ideal dinlenme ortamının önemli bir tamamlayıcısı olan en doğru, en sağlıklı ve en hijyen yatağı otel müşterileri ile buluşturuyor. Modern tarzda dizayn edilen 92 oda ve 184 kişilik Ramada Encore İstanbul Kartal için tercih edilen Perfetto serisi, %100 pamuk dokuma ve organik kumaştan. Paket  yay ve özel hava akımı sistemine sahip seri aynı zamanda anti bakteriyel ve anti mite özelliklerine de sahip.


“Türkiye'de Birçok Prestijli Otel Projesinin Tercihi: Mekan Yatak”
Mekan Yatak için; oteller, yoğun kullanılmalarının ve insan sirkülasyonunun fazla olmasının yanı sıra farklı sosyo-ekonomik sınıflardaki kişilerin Mekan ürünleri ile tanışması ve onları test etmesi nedeniyle önemli referanslar arasında yer alıyor. Dolayısıyla, bu alandaki projelerin artması adına turizm sektöründeki yeni yatırımlar dikkatle ve büyük bir titizlikle takip ediliyor. Rahat bir uyku ve sağlıklı bir dinlenme için bir yatakta ihtiyaç duyulabilecek her şeye cevap verilmesi, otel müşterilerinin kısa süreli konaklama dönemleri içinde odalarındaki en önemli eşya olan yataktan keyif almaları bir otelden duyulan memnuniyet adına en önemli unsur.


 Bu önemli ihtiyacı en doğru biçimde karşılayan Mekan, otel yatırımcılarının dikkatini çekiyor ve Ramada otellerinde de olduğu gibi bir projenin birden fazla şubesinde tercih ediliyor. Mekan Yatak tarafından dekore edilen otel projelerinden bazıları; Rixos, Sungate Port Royal, Voyage, Pera Palas, Holiday Inn Otelleri, Hyatt Regency, Richmond, The Marmara, NG Güral Afyon ve Sapanca SPA...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder