21 Haziran 2015 Pazar

Bodrum Hayalleri Vistahill Bodrum evleri ile gerçek oluyor

Ege’nin incisi Bodrum Gündoğan’da yapımı süren GBC İnşaat imzalı VistaHill Bodrum Evleri, panoramik deniz manzarası ve doğasıyla Bodrum hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerin yeni adresi olacak. Yüzyıllarca mitolojide “güneşin doğuşu” anlamına gelen Farilya olarak bilinen Gündoğan’da inşa edilen VistaHill Bodrum Evleri, Ege’nin büyüleyici güzelliğini gerçek Bodrum huzuru ile yaşamak isteyenleri bekliyor.2007 yılından bu yana GB Grup çatısı altında yer alan GBC İnşaat tarafından hayata geçirilen VistaHill Bodrum Evleri projesi, Yalıkavak ve Göltürkbükü beldelerinin arasında Bodrum yarımadasının kuzey kıyısında yer alıyor. Proje ile Bodrum sevdalılarına konforlu, kullanışlı, Bodrum’u tam anlamıyla yaşayabilecekleri evler sunuluyor. Ege’nin dinginliğini doyasıya yaşayabileceğiniz VistaHill Bodrum Evleri, Bodrum’un eğlenceli hayatına da dakikalar içinde ulaşabileceğiniz mesafede özlenen Bodrum’u yaşama olanağı sunuyor.


Toplam 15 bin 113 metrekare alana kurulu VistaHill Bodrum Evleri projesinde, villalar, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri mevcut. Çok odalı, bağımsız, büyük bahçeler barındıran Bodrum mimarisi ile modern mimariyi bir araya getiren proje, farklı gereksinim ve bütçelere uygun seçeneklerle 15 daire ve 14 villadan oluşuyor. Yalnız yaz aylarında değil, dört mevsim boyunca lüks ve konforu yaşayabileceğiniz VistaHill Bodrum Evleri, bir tarafında Yalıkavak, diğer tarafında Didim’e uzanan panoramik manzarası ile Ege’yi ayaklarınızın altına seriyor. 


Yüksek inşaat kalitesine sahip VistaHill Bodrum’un iç mekânları yüksek tavanlı ve iç içe birbirine bağlanan bölümlerden oluşuyor. Bahçe katında iki banyosu, mutfağı ve bir odası bulunan villalarda yer alan iç avlu sayesinde sıcak yaz günlerinde serin bir gölgeye sahip olmak mümkün. Ayrıca aynı alandan salona ve bahçeye kolaylıkla geçiş sağlanıyor. VistaHill Bodrum evleri tasarlanırken mülk sahiplerinin birbirinin görüş alanlarına dokunmadan her evin müstakil girişe ve Bodrum manzarasına sahip olmasına da özellikle dikkat edildi. Arazi yapısından manzarasına, ulaşımından konumuna ve içerisindeki sosyal mekânlara kadar her detayın rahatlık, huzur ve konfor düşünülerek tasarlandığı VistaHill Bodrum’da, iki yüzme havuzu, sosyal tesis, çocuk havuzu ve çocuk parkı ve daha birçok özellik yer alıyor. Ege’ye selam duran deniz fenerinin gölgesindeki park alanlarında yürüyüş yapabilir, tüm VistaHill Bodrum Evleri sakinlerinin kullanabileceği havuzlarda serinleyebilir, fitness merkezinde sporunuzu yapabilir, çocuklarınızın oyun salonu ya da oyun parkında eğlenceli dakikalarına eşlik edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder