18 Haziran 2015 Perşembe

DÜNYA ÇAPINDA ÜNLÜ BİR PERSONAL TRAINER OLABİLİR MİSİNİZ?

Cevabınız evet ise ve jüride sizin gibi düşünenler çoğunluktaysa neden olmasın?  Her yıl gerçekleştirilen ve bu yıl 5. si düzenlenen Personal Trainers To Watch ( PTTW) yarışması, Dünya çapında en iyi kişisel Fitness Eğitmeni’ni( Personal Trainer) ortaya çıkarmak için adaylarını bekliyor.
Yarışma,  kalıcı müşteri memnuniyeti sağlayan, üstün liderlik gösteren, yüksek motivasyona sahip ve çevresine ilham veren eğitmenleri (PT) tanımak, tanıtmak ve değer kazandırarak en iyi olanı seçmeyi hedefliyor. 


Life Fitness ve sektörün önde gelen kuruluşların partnerliği ile gerçekleşen bu yarışma yine saygın kuruluşlarca destekleniyor (Life Fitness Academy and ACE, ICREPs, EuropeActive (The European Health & Fitness Association). Yarışma jürisi Life Fitness Başkanı Chris Clawson’un ve 2014 senesi yarışma birincisi Christiano S. Parente’nin ( Brrezilya)  içinde bulunduğu 6 kişilik bir ekipten oluşuyor. 


Aday kayıtları 1 Haziran- 15 Temmuz tarihleri arasında www.lifefitness.com/pttw üzerinden toplanacak. Sonbaharda gerçekleşecek yarışmada; popüler fitness teknikleri ve Synrgy 360 gibi fitness ekipmanları üzerinden yapılacak eleme sonucunda kazanan belli olacak. Siz de yıldız bir fitness antrenörü olduğunuza inanıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın,  kendi kuracağınız iş için  $5.000’lık para ödülü, Life Fitness Academy’den eğitim ve uluslararası ün sizin olsun. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder