21 Haziran 2015 Pazar

Qatar Airways 2015 Skytrax Hava Yolu Şirketi Ödülleri Kapsamında ödüllendirildi

ÇOK SAYIDA ÖDÜLÜN SAHİBİ QATAR AIRWAYS 2015 SKYTRAX HAVA YOLU ŞİRKETİ ÖDÜLLERİ KAPSAMINDA VERİLEN “YILIN HAVA YOLU ŞİRKETİ” ÖDÜLÜNÜ KAZANDI


Qatar Airways Group CEO’su Ekselansları Sayın Akbar Al Baker, Paris Air Show’da Üç Önemli Ödül Aldı.Qatar Airways İmrenilen Bir Ünvan Olan “Yılın Hava Yolu Şirketi” Ünvanını Üçüncü Defa Aldı.Bu Ödüller Şirketin Yolcularına Verdiği Hizmetin Takdir Edildiğinin Bir Göstergesi
Her yıl verilen Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri kapsamında en iyi havacılık ödüllerinden üçünü alan Qatar Airways, üçüncü defa Yılın Hava Yolu Şirketi ödülünü kazandı. Bu ödül, hava yolu şirketinin elde ettiği büyük başarıyı gösteriyor. Skytrax ödül kategorileri arasındaki en önemli ödül olan Yılın Hava Yolu Şirketi ödülü, sunulan hizmetin mükemmelliğinin ve Qatar Airways ile uçan yolcuların yüksek kaliteli bir seyahat deneyimi yaşadıklarının bir kanıtı. Bu ödül Qatar Airways’in ünlü beş yıldızlı hizmetinin bir yansıması. Ödül, hava yolu şirketinin kayda değer bir büyüme yaşadığı bir dönemde geldi. Hava Yolu şirketi son 10 ayda Küresel Olarak İlk Müşterisi olduğu Airbus A380 ve Airbus A350 modellerini hizmete sokarak filosunu genişletti. 


Skytrax Dünya Hava Yolu Ödülleri bugün Paris Air Show kapsamına Musée de l'Air et de l' Espace’da düzenlendi. Ödülün sahibi 160 farklı ülkeden yolcu memnuniyeti anketine katılan milyonlarca yolcunun seçimi ile berlirlendi. Hava yolu şirketi, Yılın Hava Yolu Şirketi ödülünün yanı sıra iki ödül daha aldı: En İyi Business Class Uçak Koltuğu ve Qatar Airways’in sekizinci defa aldığı Orta Doğu’nun En İyi Hava Yolu Şirketi ödülleri.


Qatar Airways Group CEO’su Ekselansları  Akbar Al Baker şunları söyledi:
“Mükemmellik ve yenilik açısından bu derece büyük başarı elde etmiş bir hava yolunda yöneticilik yapmaktan dolayı gurur duyuyorum. Bu ödül ekibimizin işine gösterdiği benzersiz özenin ve yolcularımıza sunulan deneyimin bir yansıması.”   “Ödüllü bir hava yolu şirketi olmak tutkunun ve adanmışlığın bir sonucu. Bu unvanı korumak ise bizim en büyük amacımız. Bu ödülü kazanmamızı sağlayan her bir Qatar Airways çalışanına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” “Qatar Airways’de yaptığımız her şeyin merkezinde yolcularımız var, onlar tarafından takdir edildiğimiz ve bu üç Skytrax ödülünü aldığımız için son derece mutluyuz.”

“Bu ödüller yolcularımızın memnuniyetini yansıtıyor; beş yıldızlı hizmet sunan hava yolu şirketimizle uçmayı tercih ettiler ve Qatar Airways’i üçüncü defa Yılın En İyi Hava Yolu Şirketi seçtiler.”“Qatar Airways olarak misafilerimize 147 varış noktasına yaptığımız uçuşlarda en iyi seyahat deneyimini sunmak için büyük çaba sarfediyoruz ve her bir yolculumuza kaliteli hizmet sunmak konusunda kararlıyız.” Qatar Airways’in son zamanlarda sağladığı en büyük gelişmeler, Doha’daki Hamad Uluslararası Hava Limanı’nda dünyanın en büyük Business Class bekleme salonu olan ve hava yolunun yolculara sunduğu uçuş eğlence sistemi Oryx One'nin baştan aşağıya yenilenmiş hali olan “Al Mourjan” salonunu hizmete sokması ve yolcular için hazırlanan yeni hediye setlerini, yeni uçuş menüsünü, check-in kolaylıklarını ve çok daha fazlasını sunmaya başlaması oldu.  
Qatar Airways'in modern filosunun sergilendiği Paris Air Show 2015'te yeni nesil uçaklarından en iyi beş tanesi görülebiliyor. Bunlar: Airbus A380, A350 XWB, A320 ve A319 ile Boeing 787 Dreamliner.Beş yıldızlı bir hava yolu şirketi olan Qatar Airways, dünyanın en hızlı büyüyen hava yolu şirketlerinden biri ve göklerdeki en genç filonun da sahibi. Qatar Airways 160 uçağı ile iş ve tatil amaçlı seyahat etmek isteyenler için altı kıtada 147 noktaya uçuşlar gerçekleştiriyor. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder