17 Haziran 2015 Çarşamba

Park Inn by Radisson İstanbul Atatürk Airport’un Genel Müdür’ü Eylem Fındık oldu

Basın Ekspress yolu üzerinde konumlanan ve geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan Park Inn by Radisson İstanbul Atatürk Airport Hotel'in Genel Müdürlüğü görevini Eylem Fındık üstlendi.
Dünyanın en büyük otel gruplarından Carlson Rezidor’un "Park Inn" markasını Türkiye'ye taşımasıyla Basın Ekspress yolu üzerinde misafirlerini ağırlamaya başlayan Park Inn by Radisson İstanbul Atatürk Airport Hotel'in Genel Müdürü Eylem Fındık oldu.


1999 yılında Rezidor ailesine İstanbul Radisson SAS Conference & Airport Hotel’de Satış Yetkilisi olarak katılan Eylem Fındık, 6 ay gibi kısa bir sürede Satış ve Pazarlama Yöneticisi ve Marka Koruyucusu görevini üstlendi. Fındık kariyerine 2004 yılından itibaren Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam etti.  5 yıl sonra aynı firmada Yeme-İçme Yöneticisi olan Fındık, Çeşme Radisson Blu Resort & Spa’da 6 haftalık geçici Satış ve Pazarlama görevinin ardından Tiflis’te yer alan Radisson Blu Iveria Hotel’e Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Fındık, 2010 Nisan ayında kariyerini Radisson Blu Bosphorus’ta sürdürmeye devam etti. 2011 yılında Mentor-Mentee programını tamamlayan Fındık, terfi ettiği Radisson Blu Hotel Ankara Genel Müdürlük görevini başarıyla üstlenmesinin ardından,  Park Inn by Radisson İstanbul Ataturk Airport’un Genel Müdür’ü oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder