18 Haziran 2015 Perşembe

Martı Filotilla ile Hisarönü’nü Keşfedin

Hisarönü Körfezi deniz tutkunları tarafından keşfedilmeyi bekliyor
Türkiye’nin en güzel koylarının bulunduğu Hisarönü Körfezi deniz tutkunları tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Martı Marina & Yacht Club, bölgede bilinmeyen koyları tanıtmak, teknecilerin bilerek, güvenle gezmeleri için öncülük etmek adına Martı Filotilla etkinliğini gerçekleştiriyor. 27-30 Haziran’da düzenlenecek Martı Filotilla deniz tutkunları için keyifli bir keşif etkinliği olacak.  
Türkiye denizleri yat ve yelken tutkunları için sonsuz seçenek sunuyor. Hisarönü Körfezi ve çevresi de bu benzersiz ve keşfedilmeyi bekleyen yerler arasında. Martı Marina Yacht Club gizlli cennetlerin keşfi için 27-30 Haziran’da Martı Filotilla’yı düzenliyor. 


Martı Filotilla etkinliği, tekneleri özel bir rota ile bölge deniz ve koylarını keşfe davet ediyor. Martı böylelikle civar koylarda evsahipliği yaparak bölgede güvenli ve zevkli seyir alışkanlığı yaratmayı hedefliyor. Gelenekselleşmesi planlanan Martı Filotilla organizasyonu kapsamında özel deniz sohbetleri de gerçekleşecek. Bu kapsamda düzenlenecek “Dünyayı Denizden Dolaşanlar” sohbetinin konuğu ünlü tekneci Ekrem İnözü olacak. Martı Filotilla 26 Haziran Cuma akşamı Martı Marina & Yacht Club’da özel bir brifing ile start alacak. Filotilla katılımcıları ilk olarak burada bir araya gelecek. Ardından 27 Haziran Cumartesi günü Martı Marina - Söğüt keşfi başlayacak. Sonrasında Bozukkale, Selimiye güzergahları ile 30 Haziran Salı günü geziler son bulacak. Martı Filotilla’nın son akşamında ise bir kokteyl düzenlenecek. Gecede ayrıca Martı Marina & Yacht Club geleneksel “Dünyayı Denizden Dolaşanlar” sohbeti ünlü tekneci Ekrem İnözü’nün katılımıyla gerçekleşecek. “Dünyayı Denizden Dolaşanlar”da daha önce Tanıl Tuncel, Osman Atasoy gibi önemli isimler ağırlanmış ve büyük ilgi görmüştü. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder