30 Haziran 2015 Salı

KKTC Turizmine Büyük Destek

Amadeus Bilgi Teknolojileri Grubu, ürün ağına Kuzey Kıbrıs’ı eklemeye hazırlanıyor
Turizm ve seyahat endüstrisine teknoloji çözümleri sağlayan Amadeus Bilgi Teknolojileri Grubu, ürün ağına Kuzey Kıbrıs’ı eklemeye hazırlanıyor.


Başarılı teknoloji firması, 22-26 haziran tarihlerinde’’Orta  Asya Yerel Ürünler  ve e-Ticaret Çözümleri Forumu’’ adı altında Acapulco Hotel’de Kuzey Kıbrıs’ta ki  stratejik partneri  olan TourPlus ile görkemli bir organizasyona imza attı.


Kuzey Kıbrıs turizmi için büyük önem taşıyan ve yoğun katılımın olduğu gözlemlenen forumda, Amadeus CIS ülkeleri kıta direktörü Emre Bitik ve üst düzey yöneticileri hazır bulundu. 4 gün boyunca süren forumda yakın coğrafya içinde faaliyet gösteren ve Kuzey Kıbrıs pazarına ilgi duyan Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan ve Türkmenistan’ı temsilen yaklaşık 100 kadar yabancı Uçak şirketi, tur operatörü ve turizm acente yetkilileri yoğun ilgi gösterdi.Büyük Organizasyona ev sahipliği yapan DMG Cyprus Group şirketi TourPlus'ı temsilen Genel Koordinatör Bora Özgen, Genel Müdür Fikret Yeterli,  Genel Müdür Yrd. Serdal Terkan, ARS Genel Müdürü Fatih Arıdağ, TourPlus Operasyon Müdürü Halil Bozkurt ve CIS Satış Müdürü Irmak Yalaz hazır bulundu. http://www.turizminsesi.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder