25 Ocak 2014 Cumartesi

16. AVRUPA CİNSEL SAĞLIK DERNEĞİ ( ESSM ) KONGRESİ & 12. AVRUPA SEKSOLOJİ FEDERASYONU ( EFS ) KONGRESİ

16. Avrupa Cinsel Sağlık Derneği (ESSM) Kongresi & 12. Avrupa Seksoloji Federasyonu (EFS) Kongresi İstanbul Lütfi Kırdar’da…

Avrupa Cinsel Sağlık Derneği ( ESSM - European Society for Sexual Medicine ) ve Avrupa Seksoloji Fedarasyonu ( EFS - European Federation of Sexology ) işbirliği ile “Cinsel Sağlık ve Cinsel İşlev Bozuklukları” alanında eş zamanlı düzenlenen; 16. Avrupa Cinsel Sağlık Derneği (ESSM) Kongresi & 12. Avrupa Seksoloji Federasyonu (EFS) Kongresi 29 Ocak – 01 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecektir.  

Bu kongre; Avrupa’da cinsel alanda her yıl bilimsel aktiviteler düzenleyen 2 temel birliğin birlikte düzenledikleri ilk kongre olma özelliğini taşımaktadır. Kongre boyunca bazı aktiviteler her iki birliğin ortak etkinliği, bazıları ise her bir birliğin kendine özgü aktiviteleri olarak devam edecektir. ESSM kongresi içinde androloji ile ilgili konulara daha çok yer verilmekte, EFS kongreleri içinde ise psikososyal yaklaşımlar daha çok yer almaktadır. 

29 OCAK-01 ŞUBAT 2014  
Saat     : 09.00 – 18.00
Salon   : Rumeli Salonu 
Detaylı Bilgi İçin ; http://www.essm.org/ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder