31 Ocak 2014 Cuma

BİLET ALMANIN EN KOLAY YOLU BİLETBİLET.COM

TURİZMİN SESİ
70’den fazla otobüs firmasının otobüs biletleri, 200’den fazla havayolu şirketinin uçak biletlerine online bir şekilde akıllı cep telefonlarınızdan, tablet bilgisayarlarınızdan, internet ortamında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz

Seyahat etmek kimi zaman zorunlu bir ihtiyaç, kimi zaman isteğe bağlı bir hobi olarak hayatımızda yer alır. Peki seyahat etmek için gerekli olan biletleri nasıl temin ediyoruz? Eskiden olsa seyahat acentelerini ve otogarları tek tek gezmek gerekirdi. Bu da bizlere hemen zaman kaybı olarak geri dönerdi, hem de fiziksel olarak yorulmamıza neden olurdu. Gelişen teknoloji sayesinde hayatımızda birçok konuda kolaylaşma olduğu gibi seyahat bileti sektöründe teknolojinin faydalarını görmeye başladık. Otobüs biletinizi veya uçak biletinizi artık oturduğunuz yerden, hiç zaman kaybetmeden günün her saati satın alabilirsiniz. Nasıl mı?

Biletbilet.com adresine girerek isterseniz otobüs biletinizi, isterseniz de uçak biletini yurtiçi ve yurtdışı olarak temin edebilirsiniz. 70’den fazla otobüs firmasının otobüs biletleri, 200’den fazla havayolu şirketinin uçak biletlerine online bir şekilde akıllı cep telefonlarınızdan, tablet bilgisayarlarınızdan, masa üstü bilgisayarlarınızdan ve diz üstü bilgisayarlarınızdan istediğinin her an kolay ve hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen otobüs firmalarının otobüs seferlerini tek bir sayfada görüntüleyerek aralarında kıyaslamalar yapabilirsiniz.

Böylece hem zevkinize, hem bütçenize, hem de vaktinize en uygun otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca otobüs bileti rezervasyonu imkanı da burada sizleri bekliyor. Otobüs biletlerinizi otobüs firmalarının vermiş olduğu süre zarfında rezerve edebilirsiniz. Uçak biletlerinde 200’den fazla havayolu firması arasında kıyaslamalar yaparak aynen otobüs bileti gibi en doğru uçak biletini satın alabilirsiniz. Gidiş tarihleriniz gibi dönüş tarihlerinizde belli ise, gidiş dönüş uçak bileti alarak dönüş biletinizi de sağlama alabilirsiniz. Uçak biletlerinde taksit imkanı da ayrıcalık yaratan bir diğer fark olarak göze çarpıyor.

Teknolojinin nimetlerinden faydalandığımız bu günlerde, seyahat bileti açısından oldukça pratik, hızlı, kolay ve güvenli bir sistem oluşturan Biletbilet.com sayesinde bilet alımı artık çok daha rahat!  Otobüs biletlerini ve uçak biletlerini tek bir platformda toplayan bu girişim kuruluşunun 1.yılında, hedeflerine hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Sosyal medyanın gücünü de arkasına alan girişim tam 15 sosyal medya mecrasında aktif bir şekilde paylaşımlarını sürdürdüğünü de belirtmek isterim…

http://www.biletbilet.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder