24 Ocak 2014 Cuma

EKONOMİNİN ZİRVESİNDE RİXOS İMZASI

RİXOS HOTELS DÜNYA EKONOMİ ZİRVESİ İLE BİRLİKTE AÇILDIRixos Hotels, dünya ekonomi ve politikasına ev sahipliği yapan Davos’a Türk misafirperverliğini taşıdı.Türk misafirperverliğini sunduğu olağanüstü lüks ve konfor ile buluşturan Rixos Hotels, Alpler’in en yüksek noktasında bulunan Davos’taki oteli Rixos Flüela Davos’u Dünya Ekonomi Forumu’yla eş zamanlı açtı.

Rixos Hotels’in sunduğu olağanüstü lüks ve konforun, dünyanın gözde kayak merkezlerinden Davos’ta tarihi bir dokuyla buluşturulduğunu belirten Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “Rixos Hotels olarak misyonumuz; farklı destinasyonlarda, misafirlerimizin bizi görmek istedikleri yerlerde hizmet vermek. Davos da Batı Avrupa’daki ilk otelimiz olması itibariyle bizim için çok önemli ve prestijli. Avrupa’nın kalbinde 1868’den bu yana konuklarını ağırlayan bir otelin tarihi dokusunu canlandırarak, Rixos kalitesiyle buluşturmak ve bunu tüm dünyanın izlediği Ekonomik Forum’da açmak bambaşka bir mutluluk kaynağı oldu” dedi.

Dünya Ekonomik Forumu delegasyonuna ev sahipliği yaparak sezonu açan Rixos Flüela Davos, zirve sonrasında ise kayak tutkunlarına hizmet verecek.


Alplerin ruhunu taşıyan odalar
Dağ ve şehir manzarasına sahip otelin, deluxe, junior, senior, presidential ve royal suitten oluşan 49 odasında elegan ve sanatsal nitelikli dekorasyon dikkat çekiyor. Her biri balkonlu odaların ince detaylarla zenginleştirilen dekorasyonu Alpler’in ruhunu taşıyor. 4 adet kral dairesinin bulunduğu otelin ana ve alakart restoranlarında Türkiye’nin ve dünyanın eşsiz tatlarına yer veriliyor. Lobideki şömine soğuk kış günlerini dışarıda bırakıp sıcacık bir ortamda sohbet etmek isteyenlerin de uğrak noktası olacak. Sauna, fitness, hamam ve masaj odalarını içeren SPA ve wellness merkezi ise Rixos Flüela Davos’u tercih edenlerin ruh ve beden sağlığına giden yolu açıyor. Üç salonu ile hem otelde ağırladığı konuklarına hizmet veren hem de konaklama dışı toplantı gereksinimlerini karşılayan Rixos Flüela Davos, sıcak ve samimi toplantı ortamı sunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder