24 Ocak 2014 Cuma

KAMİL KOÇ 2013 YILINDA 7 MİLYON TL DEĞERİNDE HEDİYE BİLET KAZANDIRDI

KAMİL KOÇ'TA YOLKART ÜYE SAYISI 3 MİLYONA ULAŞTI

Ulaştırma sektörünün öncü firması Kâmil Koç’un yolcularına birçok avantaj ve fırsat sunan üyelik kartı Yolkart sahiplerinin sayısı 3 milyonu buldu. Yolkart sahipleri indirimli bilet, online rezervasyon gibi birçok olanaktan ve Kâmil Koç’un Mavi Bagaj platformunda bulunan firmaların kampanyalarından yararlanabiliyorlar.

Kâmil Koç’ta avantajlar dünyasının kapılarını açan Yolkart, artık 3 milyon Kâmil Koç yolcusu tarafından kullanılıyor. Sunulduğu ilk günden itibaren büyük ilgi gören Yolkart, kısa sürede milyonlarca yolcunun hayatına girmeyi başardı. Kâmil Koç Yolkart ile 2013 yılında 250 bin yolcusuna yaklaşık 7 milyon TL değerinde hediye bilet kazandırdı.

Yolkart ile yolculuklar daha avantajlı
Yolkart sahipleri, kazandıkları puanlar ile ücretsiz seyahat gerçekleştirebildikleri gibi Kamil Koç’un avantajlar platformu Mavi Bagaj’daki markaların özel fırsatlarından da faydalanabiliyorlar. Kartın sunduğu en önemli avantajlardan biri de Kamil Koç’un düzenlediği tüm kampanyalardan sadece Yolkart üyeleri faydalanabiliyor. Ayrıca, Yolkart üyeleri www.kamilkoc.com.tr üzerinden yapacakları bilet satın alma işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde sonlandırabiliyor. Kamil Koç Yolkart üyesi olmak ise çok kolay.  Yolkart’a “KKOC” boşluk “TC Kimlik Numaranızı” yazıp 5564’e mesaj atarak üye olunabileceği gibi, www.kamilkoc.com.tr veya bilet satış noktalarından üyelik işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.

Yolkart’ın, Kâmil Koç’un “Yol Arkadaşı” olma misyonunun bir parçası olduğunu belirten Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan şunları söyledi: “Ülkemiz yolcu taşıma sektörünün köklü kuruluşlarından biri olarak yenilikçi hizmetlerimizle yolculukların her zaman konforlu ve güvenli olmasını sağlıyoruz. Amacımız, insanların birlikte yolculuk yapmaktan mutlu olacakları bir yol arkadaşı olmak. Yolkart, bunun için hayata geçirdiğimiz yenilikçi hizmetlerimizden biri. Sunduğu avantaj ve fırsatlar, Yolkart’ın bugün 3 milyon yolcumuz tarafından kullanılmasını sağlıyor. Bize, iyi bir yol arkadaşı olduğumuzu daha güçlü hissettiren bu yoğun ilgi için yolcularımıza teşekkür ederiz.”Hiç yorum yok:

Yorum Gönder