23 Ocak 2014 Perşembe

Hillside Beach Club Facebook Etkileşiminde Türkiye’de 1. Dünyada 9. OlduBirçok tatil köyünün izinden gittiği, ilklerin öncüsü Hillside Beach Club, Facebook sayfasıyla da Türkiye ve dünyada çok önemli bir başarıyı yakaladı. Sosyal medya takibi ve analizi yapan Socialbakers’ın verilerine göre, Hillside Beach Club’ın Facebook sayfası Türkiye’nin en yüksek etkileşim oranına sahip Facebook sayfası oldu. Hillside Beach Club ayrıca, yüzbinlerce sayfa arasında dünyada 9’uncu, Avrupa’da ise 4’üncü sırayı aldı. Hillside Beach Club’ın yeni hedefi, Facebook sayfasının etkileşim oranının dünyada birinci olması!

Konuklarına kusursuz bir tatil yaşatmak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Hillside Beach Club, sosyal medyadaki başarılarıyla da adından söz ettiriyor. Hillside Beach Club’ın Facebook sayfası (www.facebook.com/hillsidebeachclub) Türkiye ve dünyada yakaladığı başarıyla dikkat çekiyor. Sosyal medya takibi ve analizi yapan Socialbakers’ın aralık ayı verilerine göre Hillside Beach Club’ın Facebook sayfası Türkiye’nin en yüksek etkileşim oranına sahip Facebook sayfası konumunda bulunuyor.

2013’ün aralık ayında yüzde 9 gibi yüksek bir etkileşim oranının yakalanmasında, markanın görsel etkileyiciliğini en iyi şekilde anlatan ve kullanıcıların ilgisini çeken kaliteli içeriklerin büyük etkisi bulunuyor. Özelikle videoların ve gizli paylaşım (dark post) olarak adlandırılan paylaşım türlerinin detaylı hedeflemelerle kullanıldığı Facebook sayfasında, bu başarının otelin kapalı olduğu kış döneminde yakalanması da dikkat çekiyor. Hillside Beach Club’ın Facebook sayfasının etkileşim oranı dünyada 9’uncu, Avrupa’da ise 4’üncü sırada bulunuyor. Hillside Beach Club, Facebook sayfasının etkileşim oranının dünyada birinci olmasını hedefliyor.

www.hillsidebeachclub.com
www.facebook.com/hillsidebeachclub

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder