22 Ocak 2014 Çarşamba

TurizmPark “Beni Tatile Gönder” Uygulaması ile Mavrovo Tatili Hediye Ediyor

Türkiye’nin önemli uçak ve tur satış acentalarından olan TurizmPark, facebook sayfasında düzenlediği “Beni Tatile Gönder” uygulaması ile kışın tadını doyasıya çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek isteyenlere Mavrovo’da unutulmaz bir kayak tatili kazanma fırsatı sunuyor.

Avrupa’nın popüler kayak merkezi Mavrovo’da kayak tatili keyfini yaşamak isteyenlerin yapması gereken tek şey arkadaşlarından kendisini tatile göndermesini istemek. Katılımcılar, uygulama üzerinden arkadaşlarına gönderdikleri her bir istek için 1 puan, gönderilen istek sayesinde kendisini tatile göndermeyi kabul eden her arkadaşı için ise 10 puan kazanıyor.

Yarışma sonunda en çok puanı alan 1’inci kişi TurizmPark’tan 3 gün sürecek çift kişilik Mavrovo kayak tatili kazanacak. 2’nci ile 3’üncüye 150 TL değerinde, 4’üncü ve 5’inci'ye  100 TL değerinde indirim çeki ödüllü yarışmada ayrıca katılım gösteren herkes %5 indirim fırsatı yakalayacak.Siz de 10 Şubat tarihine kadar facebook.com/TurizmParkAS sayfasını ziyaret edebilir, çift kişilik eğlence ve huzur dolu Mavrovo kayak tatili kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder