25 Ocak 2014 Cumartesi

Türk Hava Yolları‘nın uluslararası organizasyonu Social Trippin, alanında uzman çok sayıda iletişimcinin katılımı ile geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da gerçekleşti

İlk iki buluşması Londra ve Berlin'de düzenlenen ve alanlarında uzman isimleri bir araya getirerek havacılığa dair birçok konuda fikir üretimi ve farklı görüş alışverişine olanak sağlayan Social Trippin etkinliği, 17-19 Ocak tarihleri arasında Türk Hava Yolları’nın transfer merkezi İstanbul’da gerçekleşti.

Etkinlik, geçtiğimiz Cuma günü Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Merkezi gezisi ile başlayıp devamındaki Pazar günü tüm gün süren seminer ile son buldu. “Social Trippin’ İstanbul”un ana başlığı "Havacılığın Geleceği" olurken organizasyon sırasında uçak içi yolcu deneyimini iyileştirme ve havacılık sektöründe sunulan hizmetleri geliştirmeye yönelik yaratıcı fikirlerin ortaya çıkması adına katılımcılar arasında kapsamlı görüşmeler gerçekleştirildi.

Türk Hava Yolları İnteraktif Pazarlama ve İletişim ekibi ile birlikte etkinliğe katma değer veren isimler arasında havacılıkla ilgili dünyanın önde gelen blog yazarları, muhabirleri ve sektörde deneyimli çok sayıda profesyonel isim yer aldı. Katılımcılar arasında en fazla dikkat çeken isimler ise; simpliflying.com kurucusu ve trend uzmanı; Shashank Nigam, havacılık bloğu yazarı ve airlinetrends.com kurucusu; Raymond Kollau, havacılık bloğu yazarı, gazeteci ve airlinereporter.com kurucusu; David Brown ve CF Aviation ve Gökjet Havacılık Lisesi kurucu ortağı; Çağatay Fırat.

Türk Hava Yolları İnteraktif Pazarlama ve İletişim Müdürü Neşet Dereli, “Dünyanın dört bir yanından organizasyonumuza katılan misafirlerimiz, yolcularımızın uçuş deneyimlerini geliştirmek ve dünyalarını genişletmek adına değerli katkılarda bulundular. Farklılıkları bir araya getirmek ve ufkumuzu genişletmek bizler için önemli olduğu kadar keyifli de.”dedi.

  Social Trippin etkinlik dizisiyle küresel ve yenilikçi marka imajını güçlendiren Türk Hava Yolları, uluslararası çalışmalarıyla uçak içinde yeni hizmetler geliştirmeyi ve yolcu memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Social Trippin’ etkinliklerinin başarısı bu serinin önümüzdeki aylarda da global havacılık sektörüne katma değer üretmeye devam edeceğinin bir göstergesi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder