22 Ocak 2014 Çarşamba

TATİL.COM İLE ERKEN REZERVASYON YAPTIR YAZIN HAVUZ BAŞINDA OL!Tatil.com yeni reklam filmleri ile erken rezervasyon fırsatlarını tamamen değiştiriyor.
Tatil.com’un reklam filmleri tüm televizyon kanallarında, sinemalarda ve viral ortamda yayınlanmaya başladı.

Tatil devi Metglobal bünyesindeki www.tatil.com erken rezervasyon indirimlerini duyurmak amacı ile iki reklam filmi ve basın ilanlarından oluşan bir reklam kampanyası hazırladı. Erken rezervasyon yaptırmayanların başına gelenlerin komik bir dil ile anlatıldığı kampanyada, tatil.com’un tatilcilere sunduğu erken rezervasyon fırsatı sayesinde 2014 yaz sezonunun çok daha keyifli ve ekonomik geçeceği mesajı izleyicilere aktarılıyor.
Yaratıcı fikri ve stratejisi BLAB’a ait olan eğlenceli reklam kampanyasının film ve fotoğraf çekimleri 2 günde gerçekleştirildi. Kampanyada ev, ofis, plaj, havuz, düğün salonu gibi birçok farklı mekan kullanıldı. Havuz partisi, plajda spa, sünnet düğünü, halay gibi eğlenceli konseptler ile reklam kuşaklarında ayrışılırken, markaya canlılık ve dinamizm katılması hedeflendi.

Sektörde fark yaratmaya hazırlanan tatil.com’un bu eğlenceli kampanyayla gerçekleştirmek istediği bir başka hedefi de; erken rezervasyon yaptırmayanların tatil planlarının nasıl suya düştüğünü eğlenceli bir dille resmederken, büyük bir prodüksiyon, sektör için yepyeni ve canlı bir anlatımla alışılagelmiş tatil reklamlarının sıradanlığını bozmaktı.

Özellikle düğün ve halay kareleri ile enerjisi oldukça yüksek olan filmlerin yönetmenliğini Kala Film’den Onur Erdem yaparken fotoğraf çekimlerini PPR’dan Bora Sübakan gerçekleştirdi.

Tatil.com tüm tatil severleri en güzel yaz programları için sitesine ve acentelerine bekliyor...
Künye:

Reklamveren: Tatil.com
Reklam Ajansı: BLAB
Yaratıcı Fikir / Stratejik Planlama: BLAB
Yapım Sirketi: Kala Film
Yönetmen : Onur Erdem
Görüntü Yönetmeni: Barış Özbiçer
Sanat Yönetmeni: Kaan Güreşçi
Post Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt
Müzik: Elec-trip
Fotoğraf Stüdyosu: PPR
Fotografçı: Bora Sübakan
Retouch: CantouchthisHiç yorum yok:

Yorum Gönder