24 Ocak 2014 Cuma

NİRVANA LAGOON MİSAFİRLERİ ”AYRICALIKLI HİZMET”ALACAK


Turizm ve seyahat acenteleri profesyonelleri tarafından  dikkatle takip edilen dünyaca ünlü Alman turizm haberleri  dergisi FVW’den, Nisan ayında açılacak olan Crystal Hotels 'e bağlı  Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa'a   için övgü dolu sözleryayınladı.Turizm ve seyahat acenteleri tarafından dikkatle takip edilen Almanya’nın dünyaca ünlü turizm ve seyahat haberleri dergisi FVW, Antalya’da 2014 yılında 16 lüks otelin hizmete gireceğini duyurduğu yazısında bu yıl hizmete girecek olan Crystal Hotels gurubuna ait Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa hakkında övgü dolu sözlere yer verdi. Dergide otelin misafirlerine “Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışı” ile Top Vip Consept  hizmet vereceğini duyurdu.


Alman FVW Dergisi tarafından, Antalya’da özellikle son 2 yılda artan otel sayısına dikkat çekilen “Türk Rivierası’nda İnşaat Patlaması” başlıklı yazıda, geçen yıl Antalya bölgesinde 4500 yatak kapasiteli 10 otelin hizmete girdiği, bu yıl da 5600 yatak kapasiteli 16 otelin daha hizmete gireceği ifade edildi. Açılacak tesislerin tümünün 5 yıldızlı olacağına dikkat çekilen yazıda “ Başka bir ülkede olsa bu kapasite fazlalığı çılgın ve ölçüsüz bir fiyat rekabetine sebep olurdu. Ancak sektör uzmanları, Antalya ve çevresindeki otelcilerin riskli planlarının tutacağına inanıyorlar.”yorumunda bulunuldu.


Cyrstal Lüks Raylarını Genişletiyor
Aynı zamanda otel donanım şirketine de sahip olan Crystal Hotels için “Crystal Lüks Raylarını Genişletiyor” başlığı ile gurubun lüks konusunda oldukça başarılı işlere imza attığını vurgulayan dergi, geçtiğimiz yıl Side’de Crystal Sunset ve Belek’te Crystal Waterworld adlı 2 tesisin hizmete açıldığını hatırlattı. Nisan ayından itibaren “Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışı” ile hizmet vermeye başlayacak olan Crystal Hotels gurubunun yeni oteli Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa hakkında “Gurubun konfor konusunda kilometre taşı olacak” ifadesini kullanan dergi, otelde zengin ve görkemli malzemelerin kullanılacağını yazdı.


Nirvana Lagoon’da hizmet havalimanından başlayacak
Alman FVW dergisine konuşan Crystal Hotel Avrupa Satış Müdürü Eyüp Kökçe de yaptığı açıklamada, Nisan 2014’de açılacak tesiste zengin ve görkemli ekipmanların ve ayrıcalıklı hizmetin esas alınacağını belirtti. Nirvana Lagoon’un,  alışılanın dışında Crystal ekini almayacağını, gurubun konfor konusunda bir kilometre taşı olacağını ifade eden Eyüp Kökçe; “Bu ayrıcalık havalimanından başlayacak. Antalya Havalimanı’nda misafirlerimizi özel bir bölümde karşılayıp uğurlayacağız. Buradan VIP Shuttle ile direk Kemer’deki yeni tesisimize ulaştırılacaklar.”dedi.

Nirvana Lagoon Villas Suites&SPA hakkında;
Toplam yatak kapasitesi 1314, oda sayısı 501 olan Nirvana Lagoon Villas Suites&SPA Kemer, 152 bin M2 alan üzerine kurulu. Denize sıfır tesislerde 900 metre uzunluğundaki plajda biri VIP, 3 adet iskele bulunuyor. Yıl boyunca misafirlerine “Privileged Life” konseptinde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen otel, alışılmışın dışında, şık, etkileyici, doğaya saygılı, farklı mimari tasarıma sahip. Tesislerde Top Vip Consept hizmet veren 1 adet Villa Nirvana, yine Top Vip Concept 6 adet Royal Dublex Beach Front Villas, 2 adet Grand Deluxe Beachfront Suites, 6 adet Deluxe Beachfront Suites, 11 adet Lagoon Luxury Villas,  18 adet Lagoon Deluxe Family Suites, 8 adet Lagoon Beach Front Villas,  96 adet 46’sı Garden 50’si Lagoon Villas, 18 adet Lagoon Family Suites, 40 adet Lagoon Deluxe Suites, 56 adet Family Rooms, 40 adet Superior Rooms , 199 adet Main & Garden Standart Rooms odada hizmet veriliyor.Çocuklar ve büyükler için 14 havuzun yer aldığı Nirvana Lagoon’da yine çocuklariçin (4-12 yaş) özel konseptli “Crispy Kids Club “, çocuk büfesi, çocuk havuzları kaydıraklı çocuk havuzu ve oyun alanları mevcut.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder