23 Ocak 2014 Perşembe

Şöhretli, ferahlatıcı ve leziz

Dünden bugüne Anadolu gazozları nostalji meraklılarını bekliyor


Anadolu’nun dört bir yanından nostaljik gazozlar günümüze taşınıyor. Anadolu gazozları, Tadında Anadolu noktalarında eski günleri yad etmek isteyenlerle buluşuyor.

Nostaljik Anadolu gazozları, BTA’nın Anadolu lezzetlerini yeniden mutfaklara sokmak ve unutulmaya yüz tutmuş tarifleri gün ışığına çıkarmak misyonuyla hayata geçirdiği Tadında Anadolu noktalarında satışa çıktı. Tadında Anadolu ekibi, Anadolu’yu neredeyse kasaba kasaba gezerek geçmişin izlerini sürdü, dünden bugüne hafızalardaki yerini koruyan gazozları günümüze taşıdı.


Tadında Anadolu’nun satışa sunduğu on farklı gazoz markası arasında Ordu’dan Ufuk Gazozu, Safranbolu’dan Bağlar Gazozu, Bodrum Gazozu, Kırşehir’den Özbağ Gazozu, Denizli’den Zafer Gazozu, Ankara Gazozu, Malatya’nın Kayısı Gazozu, Tokat’tan Poyraz Gazoz, Lüleburgaz’dan Şifa Gazozu ve Adana’nın Zaman Gazozu yer alıyor. Hepsi de birbirinden şöhretli, ferahlatıcı ve leziz.

Anadolu gazozları, İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı iç hatlar terminalleri ile Bursa ve Yenikapı İDO Hızlı Feribot iskelelerindeki Tadında Anadolu noktalarında, Anadolu tatlarını keşfetmek ve eski günleri yad etmek isteyen nostalji meraklılarını bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder