22 Ocak 2014 Çarşamba

9. AGC - KEMPINSKI THE DOME PRO-AM GOLF TURNUVASI


Tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Antalya'nın Belek ilçesinde konumlanan Kempinski Hotel The Dome ve Antalya Golf Kulübü, 9. AGC - Kempinski The Dome Pro-Am'e ev sahipliği yapıyor

The Pasha ve PGA onaylı PGA Sultan sahaları olmak üzere uluslar arası iki golf sahasına sahip olan Kempinski Hotel The Dome, Antalya Golf Club iş birliğinde 2-9 Şubat 2014 tarihleri arasında dokuzuncusu düzenlenecek olan AGC Kempinski The Dome Pro-Am Golf Turnuvasında yerli yabancı birbirinden profesyonel ve amatör golf oyuncularını ağırlayacak.

Antalya Golf Kulübü’ne ait her biri 18 delikli iki adet golf sahasında gerçekleşecek olan turnuvada, her bir takım bir profesyonel ve üç amatör oyunculardan oluşacak. 3 gün sürecek olan turnuva, deneme oyunları ile başlayıp 2 gün boyunca turnuvalarla devam edecek. Turnuvanın son günü profesyonel golf oyuncuları kendi aralarında yarışırken, amatör oyuncular da kendi seviyelerindeki golf tutkunlarıyla yarışacak. Gala yemeği ile sonlanacak olan turnuvada 40.000 Euro ödül profesyonel oyuncular arasında bölünürken, dereceye giren amatör oyunculara ise çeşitli hediyeler verilecek.

Konaklamalarda da çok özel fırsatlar sunan Kempinski Hotel The Dome,  çift kişilik oda da kişi başı 1.380 euro, tek kişilik odaları 1.540 euro, çift kişilik odada oyuncu olmayan katılımcı fiyatı ise 750 euro'dan başlayan fiyatlarıyla, 3 ayrı konaklama imkanı sağlıyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder