22 Aralık 2013 Pazar

BIR RUS OPERATORU DAHA ANTALYA'YA BAŞLIYOR
FIT Holidays , başarılı çalışmalarının ardından bir Rus Operatörünü daha Türkiye'ye kazandırdı.
Transaero Tour adlı Tur Operatoru ile 3 aydır süregelen ikili görüşmelerin ardından Antalya hazırlıklarını tamamlama aşamasına geldi. Transaero Tour aynı zamanda Bodrum ve Istanbul'a da operasyon yapacak.

Transaero Tour adından da anlaşılacağı üzere Transaero Havayolunun  sahibi olduğu ve 15 yıldır faaliyet gösteren bir Tur Operatorü, bir çok uzakdoğu destinasyonu yanında son 3 yıldır Bulgaristana'da mass operasyon yapmaktadır.

FIT Holidays Müdürü Mehmet Taşbaş, konu ile ilgili bölgemize operator yelpazesini genişletmek ve özellikle nitelikli, üst segment müşteriye hitab eden bir Rus Tur Operatoru ile operasyona başlamanın mutlulugunu belirterek, Transaero uçuşlarının business class koltuklarında da blok koltukları oldugu ve VIP müşterilere Business uçuş+CIP karşılama+Imperial servis ile transfer edilecek olan upmarket otel paketlerine de yer vereceklerini açıkladı. ‘Ayrıca potansiyelimizi yeni işbirliklerimizle arttırmaya azami gayreti göstermeye devam edeceğiz’ dedi.

Şirket sahibi ve Akay Travel Genel Müdürü Ethem Okudur ise, işbirliğimizin duyulmasından sonraki kısa bir süre içinde aldığı bazı duyumları yorumlayarak ; " Yeni işbirliğimizin, pazara girmekte zorlanan farklı bir operatorle eşdeşleşdirilmesi ve maksatlı senaryolar uydurulmasını, kötü söz (senaryo) sahibine yakışır" diyerek " Biz Türkiye’mize müşteri gönderen her operatörümüzü takdir etmeliyiz, sonuçta milli menfaatlerimiz şahsi menfaatlerimizin önünde gelmelidir" dedi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder