16 Aralık 2013 Pazartesi

CLAUDİA HAHN-RAABE İSTANBUL’A VEDA ETTİİstanbul  Goethe Enstitüsü Müdürü Claudia Hahn-Raabe ,geçtiğimiz pazar günü veda,doğum günü ve tanışma brunchı düzenleyerek İstanbul'a veda etti.Litera'da düzenlenen brunch'a Claudia Hanımın kültür ve sanat camiasından dostları ve meslekdaşları katıldı.Davetliler arasında Cem Mansur -Lale Mansur çifti, Mario Levi,Güngör Taner dikkat çeken ünlü simalar arasındaydı.


Duygu dolu bir konuşma yapan Claudia Hanım ,İstanbul'u çok sevdiğini ve tekrar Türkçe'yi daha iyi öğrenmek için geleceğini ifade etti. Enstitü çalışanları da hazırladıkları koro süprizi ile bruncha renk kattılar. Meslekdaşı Dr.Christian Lüffe, 2014 yılında İstanbul Goethe Enstitüsü'nde göreve başlayacak.

Turizminsesi ekibi olarak Claudia'ya Hanım'a yeni görev yeri Portekiz-Lizbon'da başarılar ve mutluluklar diliyoruz. Dr. Christian Lüffe'ye de İstanbul'a hoşgeldiniz diyerek, Türk-Alman ilişkilerinde kültür ve sanat projeleriyle öne çıkan İstanbul Goethe Enstitüsü'nde mutlu ve güzel bir başlangıç yapmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder