29 Aralık 2013 Pazar

Yeni yıla ağzınızın tadıyla girin!

2014’ü yeni lezzetler keşfederek karşılamak ya da sevdiklerine damak çatlatan bir yılbaşı paketi hediye etmek isteyenlere Lokum.com birbirinden özel seçenekler sunuyor. Antrikot pastırmadan dana rozbife, geleneksel Antep fıstıklı lokumdan erken hasat zeytinyağına, çeşit çeşit peynirden tatlıya, birçok farklı lezzeti içinde taşıyan yılbaşı paketleri Lokum.com’da lezzet avcılarını bekliyor. Mehmet Yaşin’in seçtiği ürünlerle oluşturulan yılbaşı paketleri, çalışanlarına özel bir yeni yıl hediyesi vermek isteyen şirketler için de biçilmiş kaftan.

Yeni yıla ağzının tadıyla girmek isteyenleri ’da çok cazip lezzet paketleri bekliyor. İçlerindeki tüm ürünleri Mehmet Yaşin’in seçtiği yılbaşı paketlerinde antrikot pastırmadan dana rozbife, geleneksel Antep fıstıklı lokumdan erken hasat zeytinyağına, çeşit çeşit peynirden tatlıya, birçok farklı lezzet yer alıyor. Ayrıca çok özel tatlı paketleri ve peynir sepetleri de kendisini ve sevdiklerini şımartmak isteyenlere ideal seçimler sunuyor. Sadece ailesini ve arkadaşlarını sevindirmek isteyenler değil, çalışanlarına özel ve farklı bir yeni yıl hediyesi vermek isteyen şirketler de bu lezzet dolu alternatifleri tercih edebilirler.

Lokum.com’da 6 farklı yılbaşı paketi bulunuyor. Mehmet Yaşin Seçimi Yılbaşı Paketi’nde antrikot pastırmadan kızılcık marmeladına, yeşil ceviz tatlısından kasap sucuğa kadar birçok özel lezzet yer alıyor. Sofranıza Özel Yılbaşı Paketi ise karabiberli rozbif ve Antep fıstıklı lokum gibi pek çok özel lezzeti içeriyor. Lokum.com tatlı tutkunlarını da unutmuyor. Tatlı Dolu Yılbaşı Paketi büyük ve küçük olmak üzere iki farklı alternatifi ile Kavala kurabiyesinden badem ezmesine birçok tadı barındırıyor. Yılbaşı sofrasını enfes peynirlerle donatmak isteyenleri de Lokum.com’da birbirinden cazip iki peynir sepeti bekliyor. Büyük Peynir Sepeti’nde cheddar, emmental, rokfor, karabiberli füme, kimyonlu gouda ve daha birçok özel peynir yer alıyor. Küçük Peynir Sepeti ise Ezine inek peyniri ve İzmir tulum peyniri gibi birçok yöresel peynirle sofraları şenlendiriyor. Lokum.com’un yılbaşı paketlerinin fiyatları 49,90 TL ile 124,90 TL arasında değişiyor.

Yeni yıla damağınızda muhteşem lezzetler eşliğinde girmek ya da sevdiklerinizin sofrasına özel dokunuşlar ilave etmek istiyorsanız Lokum.com’un 2014 lezzet paketlerini kaçırmayın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder