15 Aralık 2013 Pazar

Tadında Anadolu yerli malı haftasında gelenekleri canlandırıyorTadında Anadolu çocukluk yıllarımızın unutulmaz hatıralarını canlandırıyor. ‘Yerli Malı Haftası’na özel tatlar ve ikramlarla gelenekleri günümüze taşıyan Tadında Anadolu, bizlere paylaşmanın mutluluğunu ve toprağımızın bereketini hatırlatıyor.

Anadolu’nun dört bir yanından unutulmaya yüz tutmuş özgün tarifleri ve değişik tatları derleyerek günümüze taşıyan Tadında Anadolu, gelenekleri yaşatma misyonunu ‘Yerli Malı Haftası’nı kutlayarak sürdürüyor. ‘Yerli Malı Haftası’na özel hazırlanan nostaljik tatlarla çocukluk yıllarımızın sıcaklığına gidecek; minik keselerdeki kuruyemiş ikramı ile paylaşmanın mutluluğunu, raflarda yerini alacak taze meyveler ile toprağımızın bereketini hatırlayacağız.

Yerli Malı Haftası her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanıyor. Tadında Anadolu, unutulmaz hatıraları canlandırıyor; kendi çocuklarına geleneklerin büyülü dünyasını tanıtmak isteyenleri ve özgün lezzetlerden asla vazgeçemeyenleri bekliyor. Tadında Anadolu restoranlarında, Anadolu’nın  yöresel yemeklerini tadabilmenin yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanından getirilen 500’e yakın yerel lezzete ulaşmak da mümkün. Tadında Anadolu Ankara Esenboğa ve İstanbul Atatürk Havalimanı ile Bursa ve Yenikapı İDO Hızlı Feribot iskelelerinde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder