22 Aralık 2013 Pazar

HAYDİ KAYAĞA RENAİSSANCE POLAT ERZURUM HOTEL’E


Dünyanın en iyi kayak pistlerinden biri olan Palandöken’de kayak keyfini Renaissance Polat Erzurum Hotel kalitesi ile yaşayın…Türkiye’de kış sezonun en gözde merkezlerinden biri olan Palandöken’de kayak keyfini 5 yıldızlı bir kalite ile yaşamanız için Renaissance Polat Erzurum Hotel yeni sezona yenilikler ile başladı.


Kayak keyfini tüm sezon süresince kesintisiz olarak yaşamanız için hizmete giren “Suni Karlama Sistemi” ile gündüz ve gece kayağı yapabileceksiniz. Kolay, orta ve zor kategorilerinde toplam 23 adet pist olna Palandöken’de 4 adette doğal pist bulunmaktadır. Uluslarası ve Akdeniz mutfaklarının servis edildiği restoranlarının yanı sıra yerel lezzetleri de tatmanız için bu sezon açılan Mangal Restaurant’da fasıl eşliğinde Erzurum’un ve bölgenin en lezzetli örmeklerinin tadına bakacaksınız.


Kristalize kar dokusunda kesintisiz kayabileceğiniz 40 km’lik kayak pisti ile Kayak severlerin buluşma noktası olan Palandöken’de;  Polat 1,2,3 lift çıkışlarından, gondoldan,  Erzurum-havaalanı, otel havaalanı transferlerinden yararlanababilir; Sağlık Klübün’de hamam, sauna, kapalı havuz ve fitness keyfi yapabilirsiniz.
Bilgi ve Rezervasyon için : 0442 232 00 10Hiç yorum yok:

Yorum Gönder